“Vila Auska – Brėžnevo” liukso klasės

Vila „Auska” – tai legendomis apipinta istorijos liudininkė.

Šią unikalią vietą supa 22 hektarų pušynas, saugo auksinės kopos, o dainas dainuoja Baltijos jūra.

1973 metais pastatyta vila netrukus vietinių gyventojų buvo tituluota „Brežnevo vila”. Šis pavadinimas prigijo neatsitiktinai. Ši vieta turėjo būti Sovietų Sąjungos lyderio Leonido Brežnevo poilsio rezidencija. Tačiau istorijos tėkmės upė pakrypo netikėta linkme ir vila ilgam tapo Lietuvos Respublikos vadovų poilsio rezidencija.

Mūsų pasididžiavimas – pirmas ir vienintelis Lietuvos formos baseinas su šildomu jūros vandeniu, o auksinės kopos vos per keletą žingsnių tilteliu tiesiai iš pastato. Paminėtina, jog tai kopose pastatyta ir arčiausiai jūros esanti vila visoje šalyje. Išskirtinį charakterį pabrėžia tuometė architektūra, kuri išsiskiria aukštomis lubomis, tiesiomis ir griežtomis linijomis bei erdvumu. Pastato apdailai buvo naudojamos aukščiausios kokybės natūralios medžiagos: marmuras, granitas, mediena. Tiekimas – tiesiai iš Maskvos. Masyvūs unikalūs šio komplekso baldai,židinių apdailos bareljefai kurti geriausių to meto skulptorių. Tai buvo prabanga, kuria mėgavosi šalių galingieji.

Dabar viloje 28 skirtingi numeriai, kuriuose puikiai jausis šeimos su vaikučiais ir į romantikos svajas norintis pasinerti mylimieji.

Aktyvaus poilsio entuziastams čia tikrai bus kuo pasidžiaugti: lauko teniso kortai, krepšinio aikštelė, dviračių parkas ir ilgiems pasivaikščiojimams idealiai tinkantis pušynėlis. Po ilgos ir aktyvios dienos vakarus siūlome praleisti prie židinio, o kūną atpalaiduoti saunoje.

Švelnaus smėlio paplūdimys, auksinės kopos, tyras oras, ištisus metus žaliuojančios pušys ir raminantis jūros ošimas – tai viskas ko reikia nepriekaištingam poilsiui.

Liukso klasės„Brežnevo vila”–vieta kur laikas sustoja…