Vila “Pasaka”

Nauja, jauki ir prabangi vila prie miško ir gražaus vandens tvenkinio, duris atvėrusi tik 2015 metų pradžioje.

Sodyboje kondicionuojama pokylių salė šventėms (maksimaliai iki 30 žmonių) su garso aparatūra, šviesos efektais. Taip pat įrengta 10 atskirų miegamųjų kambarių ramiam Jūsų poilsiui (patogūs geri čiužiniai, kokybiška visada švari patalynė) . Visi kambariai gali būti su dvigule didele lova arba su 2-3 atskiromis viengulėmis lovomis (didelis privalumas įmonių kolektyvams). Kiekviename kambaryje – atskiras WC, dušas, kondicionierius. Patalynės, rankšluosčiai įskaičiuota į nuomos kainą.

Įrengta didelė saugi (filmuojama) automobilių parkavimo aikštelė. Lauke turime didelę lauko pavėsinę su židiniu, talpinančią iki 25 žmonių.

PRAMOGOS:
– Viduje yra pirtis ir įspūdinga didžiulė Jacuzzi (10 vietų, su hidromasažiniais purkštukais, šviesomis);
– Lauke turime vandens kubilą;
– Organizuojame dažasvydį ir nuotykinį orientacinį;
– Stalo futbolas;
– Žvejyba (su savo įranga).

Yra virtuvė, tačiau galimas ir išankstinis maisto užsakymas palankiomis kainomis. Pagal poreikį paserviruojame šventinį stalą ir aptarnaujame renginių metu.

Nuomojama ir trumpalaikiams apsilankymams (valandai, dviems) atskiri kambariai. 

 

– Pirties nuomos kaina – 100 EUR (4 valandos)
– Jacuzzi nuomos kaina –150 EUR
– Kubilo nuomos kaina –100 EUR (5 valandos)

Kainos gali būti koreguojamos atsižvelgiant į užsakymo detales (žmonių skaičius, data, užsakomų paslaugų kiekis, apsistojimo laikas).

Neprimami jaunesni nei 21 metai asmenys.

Sodybos adresas: Byliškių km, Prienų rajonas.

Atstumai iki miestų centrų:
– Kazlų Rūda: 12 km
– Kaunas: 23 km
– Prienai: 36 km
– Marijampolė: 45 km
– Alytus: 68 km
– Vilnius: 125 km

Mes Jums siūlome įvairias paslaugas nuo smagaus trumpalaikio apsilankymo iki ištaigingos vakarienės ir jaukios bei patogios nakvynės sodybose „Vilaitė“ ir vila „Pasaka“, kurios vienu metu gali būti nuomojamos atskirai ar kaip vienas didelis paslaugų kompleksas patenkinantis kiekvieno kliento pačius įnoringiausius poreikius. Daugiau informacijos apie sodybą “Vilaitė” rasite čia: www.vilaite.lt.