Loading…

Vila Radailiai

Visuomet laukiame Jūsų atvykstant į “Vila Radailiai”. Esame pasirengę Jūsų viešnagę padaryti nepamirštamą.

Visiškai rekonstruota pirčių zona pavirto į prabangią Vila Radailių salę, kurioje galime sutalpinti iki 40 svečių, o furšeto tipo iki 70 asmenų.

O jos pirmasis bei antrasis aukštas, svečių patogumui, virto ištaigingais kambariais su lauko terasomis – balkonais, iš kurių atsiveria raminantis vaizdas į šalia esančią privačią salą. Tai puiki vieta įsimintinai akimirkai pažymėti: fotosesijai ar lauko žaidimams.

Savo patogumui galėsite pasirinkit Jums tinkamiausią apgyvendinimo variantą. Prabangiai įrengtuose kambariuose Jūs rasite: labai dideles ir patogias lovas, poilsio zonas, plačiaekranius televizorius, oro kondicionierius, privačius vonios kambarius su dušais ir nemokamais higienos reikmenimis, plaukų džiovintuvus.

Erdviuose liukso klasės kambariuose rasite sūkurinę vonią. Taip pat turime ir naujovę – kreivą raudonąjį kambarį. Ar nesinorėtų išbandyti kažko naujo?

Šalia Vila Radailiai taip pat rasite ir lauko pramogoms skirtas aikšteles.

Aktyviai veiklai – futbolo, krepšinio, tinklinio bei lauko treniruoklių zonas, o ramesniam poilsiui – sūpuokles, batutas vaikams, pavėsines, kur čia pat galėsite pasimėgauti ant iešmų kepančiais gardžiais šašlykais ar ant grotelių čirškančiais sultingais didkepsniais, šonkauliukais…

Vila Radailiai teritorijoje rasite Radailių dvaro restoraną su lietuvišku bei europietišku prieskoniu virtuvėje. Radailių dvaras – Dinosaur park viešbutį – džiuginantį svečius įspūdingais vaizdais, ramiu poilsiu bei pramogomis Jūsų mažiesiems gyventojams.

Ir čia galėsite ne tik pailsėti nuo miesto šurmulio, bet ir su visa šeima apsilankyti mūsų įspūdingoje teritorijoje įsikūrusį Dinozaurų parką bei pirmąjį Pabaltyje suprojektuotą Apverstą namą.