Loading…

Visureigių safari, “Lietuviškas safaris”

Atostogos – atgaiva sielai ir kūnui, puiki alternatyva kasdienybei, nuoboduliui, nuovargiui, bet kuriuo metų laiku. Ar ne pats laikas geriau pažinti savo kraštą, kuris parodys savo ežerus, žalias ir pilnas grybų girias, piliakalnius? Gal būt tai jau mėginote, o gal tiesiog nebuvo galimybės, neužteko laiko pasiruošimui ar daugybė kitų priežasčių lėmė, kad tai atidėliojate iki šiol?

Dabar Jums tikrai nevertėtų sukti galvos kaip praleisti atostogas Lietuvos gamtoje, kur važiuoti žvejoti, kada geriausias laikas stebeti žvaigždes ar upelio dugnu ropojančius vėžius, nes visa tai Jums ir Jūsų draugams, tokiuose Lietuvos kampeliuose, į kuriuos nenuvyksite autobusu, kurių neprivažiuosite paprastais automobiliais, padės įveikti, “Lietuviško safario“ komanda ir specialiai paruošti visureigiai.

 

Visos kelionės metu kartu kepsim žuvį, mokysimės išgyventi ekstremaliomis sąlygomis, aplankysime Aukštaitijos, Žemaitijos ir Dzūkijos nacionalinius parkus, Labanoro regioninį parką , Europos centrą ir parką, Kernavę, Asvejos regioninį parką, o jei pageidausite per savaitę apvažiuosime visą Lietuvą.Dulkės ir purvas nusiplaus, o prisiminimai liks…

Nuo šiol ekipažas keturračių  kelionei gali būti komplektuojamas iš pavienių asmenų! Pigiausia kelionė trunkanti 3-4 valandas asmeniui kainuoja 120,00 lt.

7-nių vietų visureigio parengto kelionei nuomos kaina:

 

  50 km/3-4 val.    675,00 lt

  120 km/6-7 val.  1530,00 lt

  200 km/12 val.   2750,00 lt

 

Į kainą įskaičiuojamas maitinimas, draudimas, kuras automobiliui, vairuotojas.