Loading…

VR 360 pramoga DVIEM

Pasinerkite į virtualų pasaulį ir patirkite naujus nuotykius! Išbandykite naujausiomis technologijomis paremtas pramogas jau dabar.
RIFTER: manevringa, sinchroniškai su vaizdu judanti sėdima platforma 2 asmenims ir Virtualios Realybės OCULUS akiniai. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį papildytos realybės efektą, integruota speciali garso sistema bei papildomi efektai. Saugus virtualios realybės atrakcionas skirtas tiek naujokams, tiek ir aktyviems VR gerbėjams. Tinka įvairaus amžiaus lankytojams (rekomenduojame nuo 5 metų). Ūgio apribojimų nėra. Vienas seansas užtruks apie 4 min. be jokių grafikų. Ateinate, išsirenkate norimą filmuką, sulaukiate savo eilės ir einate žiūrėti! Pramoga teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
eMotion: manevringa, sinchroniškai su vaizdu judanti stovima platforma 1 asmeniui ir Virtualios Realybės OCULUS akiniai. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį papildytos realybės efektą, integruota speciali garso sistema bei papildomi efektai. Šis virtualios realybės atrakcionas gali būti skirtas ir naujokams, tačiau labiau skirtas aktyviems virtualios realybės gerbėjams. Tinka įvairaus amžiaus lankytojams (rekomenduojame nuo 8 metų). Ūgio apribojimas: nuo 130 cm. Vienas seansas užtruks apie 4 min. Jokių grafikų. Ateinate, išsirenkate norimą filmuką, sulaukiate savo eilės ir einate žiūrėti! Pramoga teikiama Vilniuje (PPC AKROPOLIS), Kaune (PLC MEGA) ir Klaipėdoje (PPC AKROPOLIS).

Kaina nuo: 10.99 EUR.