“Vyta” apartamentai Klaipėdoje

Pačiame Klaipėdos centre įsikūrę apartamentai „Vyta“ – idealus pasirinkimas ieškantiems patogumo ir komforto už protingą kainą!

Patogi apartamentų padėtis leidžia vos per 2-5 min. pėstute pasiekti Klaipėdos senamiestį, Danės krantinę su legendiniu burlaiviu „Meridianas“, keltą į Smiltinę (Kuršių Neriją) bei kitus kultūrinius ir visuomeninius objektus. Aplink gausu kavinių, barų, restoranų, diskotekų, sporto klubų ir  kitų turistams patrauklių vietų.

Apartamentų pastatas naujai atstatytas 2015 m., jame įrengti modernūs kambariai  turi visą reikalingą įrangą patogiam gyvenimui. Tiek baldai, tiek kiti buitiniai daiktai yra nauji, šiuolaikiški ir komfortiški. Vienu metu apartamentuose gali apsistoti iki 25 žmonių, priimamos grupės.

Kambarių dydžiai skirtingi, nes pritaikyti įvairiausiems poreikiams – jose gali gyventi nuo 1 iki  6 žmonių. Yra ekonominis kambarys vienam ar dviem asmenims, studijos tipo kambariai, 3-viečiai kambariai, taip pat apartamentai su atskiru miegamuoju. Didesnis kambarys puikiai tinka šeimoms su vaikais, yra vaikiška lovelė, maitinimo kėdutė ir kt.

Kiekviename kambaryje yra individualiai reguliuojamas šildymas, higienos patalpa su dušu (vonia), tualetu ir praustuvu, virtuvėlė su maisto gamybos įranga ir šaldytuvu, kondicionierius, televizorius (palydovinė TV), internetas. Kai kuriuose kambariuose yra skalbimo mašina, liginimo įranga.

Svečiai gali naudotis mini-biblioteka, yra bagažo saugojimo patalpa.

 

Kainos: nuo 28 €