„Žuvėdros“ pramogų parkas

„Žuvėdros“ pramogų parkas įsikūręs Ignalinoje, viešbučio „Žuvėdra“ teritorijoje, šalia Paplovinio ežero. Parkas kviečia kiekvieną apsilankyti ir išbandyti ilgiausią skrydį  per ežerą Baltijos šalyse. Net 310 m skrydžio lynu į vieną pusę, ir skrydis atgal net iš  22 metrų aukščio platformos! Parke įrengta apie 30 dviejų lygių laipynių medžiuose ruožai – žalia ir mėlyna trasos, taip pat parkas mažyliams, kuriame vaikai gali dūkti kiek tik jėgos leidžia.

„Žuvėdros“ teritorije rasite viešbutį, restoraną su lauko terasa, dviračių nuomos punktą, bei visos informacijos apie Ignalinos lankytinas vietas suteikimą. Parkas ypatingas tuoj, jog vasaros metu iš Paplovinio ežero trykšta įspūdingas vandens fontanas, yra tiltas per visą ežerą, ir puikus pėsčiųjų takas aplink. Šalia viešbučio yra teniso kortai.

Pramogų organizatoriai gali Jums pasiūlyti individualius pasiūlymus dėl aktyvaus laisvalaikio praleidimo Ignalinos rajone. Pramogų parką galima pasiekti automobiliu, dviračiu, pėsčiomis, traukiniu iš Vilniaus.

Youtube nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=QsYkSCnArzU&feature=youtu.be

Darbo laikas kiekvieną dieną nuo 11 iki 20 val. Vasaros sezonu.
Siūlome rezervuotis iš anksto. 
Grupėms taikomos nuolaidos.
Kainos nuo: 5 € (17,26 Lt)