Loading…

Žuvies ir jos gaminių pristatymas į namus,”Emaistas”

Apie projektą emaistas.lt

Šios šviežios žuvies ir žuvies gaminių parduotuves internete prekes kūrėme daugybę metų, aplankėme daugybę Europos šalių, degustavome šimtus patiekalų, kad galėtume Jūsų stalui pasiūlyti tai, ką šiandien Sostinės gyventojai gali rasti tik aukščiausios klasės restoranuose – tik šviežią žuvį, pagamintą tik tradiciniu būdu nenaudojant modernių maisto savybių gerinimo ir konservavimo priedų. Atrinkome Jūsų stalui tik sveikus, kokybiškus ir itin paprastus, bet labai kokybiškus gaminius. Šviežia žuvis, jūros druska ir keletas kruopščiai atrinktų natūralių prieskonių. Ir viskas pagaminta tik šiandien ir tik pagal Jūsų užsakymą…

Lašišų gaminiams suteikėme itin švelnų skonį sumažindami druskos kiekį bei naudodami gamybai jūros druską, kuri suteikia lašišai itin švelnų sviestinį skonį, o rūkymas buko pjuvenomis suteikia lašišai auksinį atspalvį. Visi sūdyti ir šaltai rūkyti lašišų gaminiai yra pagaminti su mažesniu druskos kiekiu, o jų  sūdymo ir rūkymo procesą patikėjome patiems gabiausiems savo amato meistrams. Lašišą galime pateikti ir visiškai šviežią, išpjaustytą file be odos ar pjausnių pavidale ir netgi supjaustytą plonais griežinėliais tiems, kurie nori sūdyti lašišą pagal savo receptą arba panaudoti ją suši gamybai namuose ar restorane.

Tradicinio lietuviško karpio mėgėjams siūlome puikų šviežią karpį, užaugintą nedumblėtuose tvenkiniuose. Dėl šios priežasties karpių žuviena turi daug švelnesnį kvapą, yra tvirta ir sultinga. Karpiai pas mus atvežami gyvi, o Jūsų stalui paruošiami tik tą pačią dieną, kurią pageidavote gauti. Visi karpiai yra tik veidrodiniai, todėl neturėsite jokio vargo su žvynų skutimu.

Savo asortimentą  nuolat plėsime ir didinsime tais gaminiais, kurių šviežumą ir kokybę galėsime kontroliuoti nuo žuvų sugavimo iki pristatymo Jūsų stalui. Nepamirškite užsukti į parduotuvės naujienų skyrių, kuriame galėsite patys balsuoti, kokią prekę mūsų vitrinose norėsite pamatyti jau kitą mėnesį.

Produkcija.

Pristatymo sąlygos:

  • Minimalus užsakymo dydis 25 Lt.
  • Užsakymai vykdomi tik darbo dienomis.
  • Užsakymai pristatomi Vilniaus miesto teritorijoje nuo 14-20 valandos.
  • Užsakymai priimami ir vykdomi Vilniaus miesto teritorijoje per 24 valandas nuo užsakymo patvirtinimo momento.