Loading…

Žvejyba, žvejo sodyba “Karpynė”

Kaimo turizmo sodyba “Karpynė” įsikurusi šalia greitkelio Vilnius-Klaipėda 173 km. Važiuojant kryptimi Klaipėda – Vilnius 137 km. Sodyboje veikia žuvies restoranas “Karpynė”, tačiau restorano meniu ne tik iš karpių ir kitų šviežių žuvų. Čia rasite kiaulienos, jautienos, paukštienos, bulvių ir miltinių patiekalų.

Sodyboje visada laukiami žvejai. Pirmiausia siūlome išbandyti laimę žvejojant karpius. Tvenkinyje nardo įvairaus dydžio karpiai. Jei lydės sekmė, galite suvilioti ir iki 20 kg sveriančią žuvį. Be karpių tvenkiniuose yra upėtakių (pavasarį ir rudenį), karosų ir kitokių žuvų ir žuvelių. Kas nenusiteikęs visą dieną praleisti su meškere ant kranto, laimę gali išbandyti “Blic” tvenkinyje, kur didesnė tikimybė greičiau sugauti karpį, o jei pageidausite, Jūsų sugautą žuvį išrūkysime šialia esančioje krosnyje.

Mėgstantys aktyvų poilsį laukiami sporto klube “Klėtyje”, kur yra baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis, šilta sūkurinė vonia, garinė pirtis, treniruoklių salė. Vasarą smagu atsigaivinti atvirame baseine, kol iškeps žuvis galite pamėtyti tritaškius(kamuolį rasite bare), o jei subursite komandą – žaiskite krepšinį ar tinklinį. Jūsų paslaugoms yra valtys ir vandens dviračiai, atviri teniso kortai, o mažųjų poilsiautojų laukia didelė vaikų žaidimų aikštelė.

Apsistoti galite rąstinuose nameliuose arba jaukiuose, komfortiškai įrengtuose kambarėliuose “Klėtyje”.

Verslo atstovai kviečiami rengti mokymus, seminarus, prezentacijas posėdžių salėse. Svetainėje suorganizuosime priėmimą, pobuvį, furšetą, iškilmingus pietus, firmos ar šeimos šventę. Mūsų kolektyvas maloniai padės Jums surengti vasaros sporto šventę ar kitokį renginį.