7 šokiruojantys faktai apie Holivudo žvaigždes

7 šokiruojantys faktai apie Holivudo žvaigždes

Nors iš šalies Holivudo žvaigždžių gyvenimas dažniausiai atrodo tiesiog spindintis ir panašus į pasaką, kiekvienas iš jų neabejotinai turi ir savo žmogiškąją pusę. Šiame straipsnyje pristatysime kelių Jums puikiai žinomų Holivudo įžymybių nematomas gyvenimo puses, pakilimo iš nuosmukio istorijas. Pasiruoškime aiktelėti iš nuostabos!

 

Mark Wahlberg būdamas 16 metų buvo kaltinamas žmogžudyste bei piktnaudžiavimu narkotinėmis medžiagomis.

 

 

 

 

Dar būdamas 13 metų Mark Wahlberg tapo priklausomas nuo kokaino. 16 metų jis bandė partrenkti ir nužudyti du visiškai nepažįstamus vietnamiečius. Teismas aktorių pripažino kaltu ir nuteisė dviems metams kalėjimo.

 

 

Prieš tapdamas aktoriumi, Tim Allen buvo nuteistas už narkotikų platinimą

 

 

Tarptautiniame Battlecreek oro uoste Tim Allen buvo pagautas su 600 gramų kokaino. Už tai jis dvejus metus praleido federaliniame kalėjime.

 

 

KeSha IQ siekia net 140

 

 

 

Šis pavyzdys puikiai iliustruoja patarlę “nespręsk apie knygą pagal jos viršelį”. Dažnai atrodanti lyg apsvaigusi, mėgstanti ekstravagantiškas šukuosenas, auskarus įvairiausiose kūno vietose bei tatuiruotes atlikėja iš tiesų gali pasigirti nei 140 balų IQ.

 

 

Christopher Walken yra keliavęs su cirku kaip liūtų dresuotojas

 

 

Tikrasis Christopher Walken vardas yra Ronald Walken, o prieš tapdamas aktoriumi iš tiesų keliavo su cirku kaip liūtų dresuotojas.

 

 

Brad Pitt yra dirbęs greitojo maisto restorano talismanu – viščiuku

 

 

Prieš tapdamas visame pasaulyje garsiu aktoriumi bei žavingosios Angelina Jolie vyru, Brad Pitt dirbo greitojo maisto restorano El Pollo Loco talismanu ir dėvėjo viščiuko kostiumą, taip pritraukdamas naujus lankytojus. Jo kelias į žvaigždes dažnai laikomas tikra legenda.

 

 

Rowan Atkinson yra diplomuotas elektros inžinierius

 

 

Rowan Atkinson, geriausiai žinomas kaip Ponas Bynas, iš tiesų yra diplomuotas The Queen’s College Oxford  elektros inžinierius.

 

 

Elvis Prestley iš tiesų buvo blondinas

 

 

Pasirodo, Elvis Presley “vizitinė kortelė” – jo tamsūs tamsūs plaukai, iš tiesų nėra Dievo dovana. Tikroji jo plaukų spalva panaši į smėlio, tačiau dažytis plaukus atlikėjas pradėjo dar būdamas mokykloje.

2017 balandžio 28 d.