Banko finansavimas suteikia galimybę žiemos atostogas praleisti kalnuose

Banko finansavimas suteikia galimybę žiemos atostogas praleisti kalnuose

Atostogos yra būtinos kiekvienam iš mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus, užimamų pareigų ar kitų aspektų. Po atostogų į kasdienius darbus ar studijas grįžtame pailsėję, su gera nuotaika ir energija. Nors daugelis žmonių atostogauja vasaros metu, tačiau žiemą taip pat populiaru išvykti į įvairius didmiesčius ar kurortus. Žiemos atostogas nemaža dalis žmonių praleidžia kalnuose, kuriuose gausu sniego, nes tai – slidinėjimą mėgstančių asmenų kryptis. Kadangi Lietuvoje nėra daug kalnuotų vietovių, o geriausi slidinėjimo kurortai yra įsikūrę užsienio šalyse, slidinėti mėgstantys asmenys renkasi išvykas į tokias šalis kaip Slovakija, Austrija, Prancūzija, Italija. Kelionei į kalnus yra būtina tinkamai pasiruošti. Jeigu keliaujama savarankiškai automobiliu, patariama suplanuoti maršrutą, pasirūpinti nakvyne, nepamiršti įsigyti slidinėjimo aprangos, inventoriaus ir kitų svarbių daiktų, kurių gali prireikti kelionėje į kalnus. Taip pat į kalnus dažnai vykstama renkantis kelionių agentūros suformuotą paketą, kuriame yra įskaičiuoti skrydžiai, nakvynės viešbučiuose, maitinimo paslaugos, pervežimai nuo oro uosto iki viešbučio ir pan. Kelionė, priklausomai nuo jos trukmės, gali pareikalauti nemažai išlaidų. Neturint pakankamo santaupų kiekio, tačiau esant dideliam norui išvykti į kalnus, užsiimti mėgstama veikla, sprendimu gali tapti paskola. Daugiau informacijas apie paskolas, jų tipus, reikalavimus paraiškų teikėjams galite rasti čia. Esant palankiam banko sprendimui dėl paskolos paraiškos, asmuo ar šeima gali pradėti planuoti išvyką. Taigi, kokios užsienio šalys yra populiarios ir dažniausiai pasirenkamos keliaujant į kalnus?

 

Viena populiariausių krypčių, kurią renkasi slidinėti mėgstantys asmenys – Slovakija. Tatrų kalnai, profesionaliai įrengtos slidinėjimo trasos, kalnuose stūksantys mediniai nameliai – visa tai ir dar daugiau galite pamatyti Slovakijos valstybėje. Kelionių organizatoriai pastebi, jog į Slovakijos kurortus dažniausiai keliaujama automobiliu. Iš Lietuvos į minėtą šalį kelionė trunka apie 10-12 valandų, todėl čia atvykus ir pailsėjus, jau kitą dieną galima mėgautis slidinėjimu kalnuose. Taip pat populiari kryptis, tačiau į ją dažniausiai vykstama oro transportu – Prancūzija. Trijų Slėnių slidinėjimo kurortas yra laikomas didžiausiu pasaulyje. Čia įkurtos trasos yra pritaikytos tiek pradedantiesiems, tiek profesionaliems slidininkams. Nuo lengvų iki sudėtingų trasų, aukštų viršukalnių, saulės ir daug sniego – tai galima atrasti Prancūzijos slidinėjimo kurortuose.

 

Taip pat daugelis atostogautojų žiemos metu keliauja į Italiją. Gera infrastruktūra, dešimtys keltuvų sistemų, virš šimto kilometrų siekiančios trasos, slidinėjimo parkai, mokyklos net ir patiems mažiausiems bei pažengusiems suteikia galimybę ne tik įtvirtinti turimus slidinėjimo įgūdžius, bet ir išmokti slidinėti, ypač keliaujant kartu su mažais vaikais. Klysta manantys, jog kelionės į kalnus yra skirtos tik suaugusiems, todėl, kad nemaža dalis užsienio šalių kurortų siūlo išties palankias sąlygas bei galimybes mažiems vaikams išmokti slidinėti ir ant kalno jaustis drąsiai. Jeigu planuojamas šeimos atostogų biudžetas nėra didelis, puikiai paslidinėti ir paatostogauti galima Gruzijoje. Svetingumas, graži gamta, kalnai ir nebrangios paslaugos yra tai, ką vertina daugelis į šią šalį atvykstančių turistų. Slidinėjimo keltuvų abonementas Gruzijoje yra laikomas vienu pigiausių lyginant su kitais slidinėjimo kurortais, todėl jei organizuojate nedidelių išlaidų pareikalausiančias atostogas, Gruzijos kurortai gali tapti puikiu pasirinkimu visiems, norintiems paatostogauti ilgesnį laiką, tačiau neišleidžiant ypač daug pinigų. Austrija, Japonija ar net tolimoji Kanada gali tapti kiekvieno slidinėjimą mėgstančio asmens atostogų kryptimi, todėl renkantis šalį, kurioje norėsite slidinėti, patariama preliminariai paskaičiuoti, kokia šeimos pajamų dalis galės būti skiriama kelionei ir pagal turimą biudžetą beliks ją suorganizuoti bei įsigyti visus reikiamus daiktus.

PARTNERIO TURINYS
2019 sausio 05 d.