Buitinė technika mažai virtuvei: mažagabaritės skalbimo  mašinos ir šaldytuvo paieškos

Buitinė technika mažai virtuvei: mažagabaritės skalbimo mašinos ir šaldytuvo paieškos

Ar pastebėjote, jog vis sparčiau populiarėja mažo, išmanaus būsto konceptas, kurio tikslas – minimalizmas, kuo mažesni įsirengimo ir išlaikymo kaštai bei noras namų erdvę išlaikyti kompaktiška. Norėdami kiek daugiau erdvės skirti gyvenamajam plotui, dažniausiai būsto savininkai “nuskriaudžia” virtuvę ir vonios kambarį – tokiu būdu šios dvi erdvės architektams ir interjero dizaineriams tampa iššūkiu. Kaip sutalpinti šaldytuvą ir skalbimo mašiną į minimalią gyvenimo erdvę?

 

Viskas įmanoma, jeigu į pagalba pasitelkiama atitinkama buitinė technika. Apie mažagabarites skalbimo mašinas ir kompaktiškus šaldytuvus kviečiame skaityti žemiau.

 

Mažagabaritės skalbimo mašinos

 

Skalbimo mašina Candy AQUA 1142D1/2-S

 

Niekas nė nedrįs ginčytis, jog Candy gamina išties nestandartinio dydžio skalbimo mašinas. Šis modelis – vienas iš tų retų atvejų, kai skalbimo mašiną galima pritaikyti paprasčiau nei įprasta. Aukštis – vos 69 cm, gylis – 44 cm, o plotis – 51 cm. Talpindami tokią skalbimo mašiną virtuvėje, virš jos galėsite įrengti ir papildomą stalčių, kuris leis maksimaliai realizuoti virtuvės sandėliavimo erdvę. Liaudyje sakoma, jog svarbiausia ne ūgis, o smūgis, tad ši mažagabaritė skalbimo mašina – puiki posakio iliustracija, kadangi pasižymi ypač galingu gręžimo greičiu (1100 aps/min) ir ekonomiška energijos efektyvumo klase – A.

 

Skalbimo mašina Indesit IWUC 41051

 

Tai viena ploniausių skalbimo mašinų, jei kalbėtume apie jos gylį. Vos 32,3 cm gylio Indesit modelis padės išspręsti daugelį erdvės galvosūkių jūsų namuose. Galima sakyti, jog tokia skalbimo mašina tilptų ir po labiau atsikišusia palange, arba galėtų būti įmontuota kompaktiškoje virtuvės spintoje. Net 16 skalbimo programų, energijos klasė – A+, gręžimo greitis – 1000 aps/min., būgno tūris – 27 l, o kaina atitinka ir dydį, todėl galėsite džiaugtis ekonomišku ir ergonomišku pirkiniu.

 

Kompaktiški šaldytuvai

 

Whirlpool ARG 585/A+

 

Remiantis ranker.com platforma – geriausi šaldytuvų gamintojai pasaulyje yra Whirlpool. Pasikliaujant statistika ir kompaktiškumo aspektu, rinktis Whirlpool ARG 585/A+ išties verta – net 146 litrų šaldytuvo talpa, ypač mažame išoriniame kūne. Šis šaldytuvo modelis padės išpildyti mažos erdvės reikalavimus ir puikiai įsilies į interjerą, kadangi pasižymi ypač kompaktišku dydžiu. Net didžiausias maisto mylėtojas galės sutalpinti geidžiamiausius produktus šiame Whirlpool šaldytuve, kurio energijos klasė – A+. Tokios klasės šaldytuvas sueikvoja net 25% mažiau energijos negu A klasės prietaisai ir 45% mažiau negu B klasės prietaisai, tad rinktis išties verta.

Beko TS190320

 

Tai kompaktiškas, ekonominės klasės šaldytuvas su kiek mažesnėmis talpos galimybėmis, tačiau nustebinsite – užkietėję gurmanai pajėgs sutalpinti įvairiausius maisto produktus. 86 litrų talpa puikiai tinkama gyvenant vienam, ar dviese. Šaldytuvo plotis vos 47,5 cm, todėl planuojant virtuvės komplektą, spintelėms atsiras daugiau vietos, o dizainerio problemos kaip mat išnyks. Energijos klasė – A+ leis mėgautis šaldytuvo ekonomiškumu, o pati šaldytuvo kaina – nustebins, nes už tikrai gerą kokybę permokėti tikrai nereikės.

 

Dažnai, prieš įsigydami naują reikiamą daiktą daugiausia laiko praleidžiame ieškodami, svarstydami, besirinkdami. Tai visiškai normalus ir suprantamas procesas – ypač, jeigu ieškomas daiktas – ne standartinio dydžio. Kadangi paieškos atima daug laiko, visada pravartu prisiminti, jog Pigu.lt galima rasti kone didžiausią galybę buitinės technikos pasirinkimo variantų visoje Lietuvoje. Daugelis prekių savo pirkėjo laukia sandėlyje, todėl pristatymas bus ypač greitas ir paprastas. Užsisakyti internetu – daug patogiau, nes taip sutaupysite laiką ir paieškoms, ir įsigijimui, o dažnu atveju gausite ir nuolaidą. Belieka pridurti – kuo išmanesni pirkėjai, tuo išmanesni namai!

2019 balandžio 26 d.