Danielis Craigas – kvailokas blondinas su kalinio uniforma

Danielis Craigas – kvailokas blondinas su kalinio uniforma

Oušeno trilogijos režisieriaus Steveno Soderbergo veiksmo komedijoje „Loganų sėkmė“ Danielis Craigas (aktor. Daniel Craig) atlieka Joe Bomberio vaidmenį. Joe Bomberis – peroksidinis blondinas su iškalbingomis tatuiruotėmis, kalinio rūbais ir nė iš tolo neprimena inteligentiškojo agento Džeimso Bondo. Jis – pašėlęs sprogmenų žinovas, kurio pagalbos reikia brolių Jimmi (aktor. Channing Tatum) ir Clyde (aktor. Adam Driver) suplanuotam apiplėšimui. Didžiausia problema, kad Joe sėdi kalėjime, todėl pirmiausia teks sugalvoti, kaip jį ištraukti iš ten. Pasprukti, susprogdinti požeminius tunelius ir grįžti atgal į kalėjimą nepastebėtam – milijono vertas planas, kuriam reikia daug sėkmės!

Gal pavargęs nuo super agento šlovės, suvaidinti kvailoką blogietį Danielis Craigas sutiko ilgai nedvejojęs. Kaip pats sako, sunkiausia buvo atrasti Joe kalbėjimo manierą ir perteikti jo savitą pasaulio suvokimą, o vėliau tiesiog galėjau mėgautis vaidmeniu. Aktoriui teko ne tik atskleisti komišką savo pusę, bet ir išoriškai pasikeisti. Su niekuo nesitaręs, artimiausioje parduotuvėje nusipirkęs balinančių dažų, jis nusidažė plaukus ir filmavimo aikštelėje pasirodė peroksidinio blondino šukuosena, kuri puikiai tiko Joe Bomberio personažui. Danielis Craigas – Joe Bomberis komedijoje „Loganų sėkmė“, kino tetruose nuo rugsėjo 29 dienos.
Vienu garsiausiu savo kartos aktorių Danielis Craigas tapo po legendinio Džeimso Bondo vaidmens 2005 metais, tačiau nedaug kas žino, kad teatre vaidinti jis pradėjo šešerių ir tikslingai siekė geriausio aktoriaus karjeros. Baigęs prestižinę menų mokyklą (Guildhall School Of Music and Drama), studijas tęsė akademijoje (Royal Shakespeare Company), pradėjo filmuotis televizijos serialuose, o Amerikos auditorijai ir Holivudui prisistatė 2001 metais filme „Lara Croft: kapų plėšikė“ su Angelina Jolie. Dar iki Džeimso Bondo vaidmens puikiai amerikietišką akcentą perėmęs britų aktorius Danielis Craigas vaidino su Holivudo gražuolėmis Kim Basinger, Gwineth Paltrow, Cate Blanchett. Veiksmo komedijoje „Loganų sėkmė“ jis vėl šalia gražuolės brolių Loganų sesers Mellie (aktor. Riley Keough).

 

Loganų sėkmė
(Logan lucky)

 

Veiksmo komedija

 

Režisierius: Steven Soderbergh („Oušeno vienoliktukas“, „Oušeno dvyliktukas“, „Oušeno tryliktukas“, „Narkotikų kelias“, „Magiškasis Maikas“, „Informatorius“, „Užkratas“, „Šalutinis poveikis“ ir kiti)

 

Vaidina: Daniel Craig („Operacija Skyfall“, „Kazino Royale“, „007: Spectre“, „Paguodos kvantas“, „Pasipriešinimas“), Channing Tatum („Nevykeliai po priedanga“, „Grėsmingasis aštuonetas“, „Magiškasis Maikas“, „Mielas Džonai“, „Šokis hip-hopo ritmu“), Adam Driver („Žvaigždžių karai: galia nubunda“, „Patersonas“, „Tyla“, „Linkolnas“), Riley Keough („Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“, „Amerikos mylimoji“, „Magiškasis Maikas“), Sebastian Stan („Kapitonas Amerika“, „Marsietis“, „Juodoji gulbė“), Seth MacFarlane („Tedis“, „Kietašikniai“, „Šimtas kelių iki grabo lentos“), Hilary Swank („Mergina verta milijono“, „Nemiga“, „P.S. Myliu tave“) ir kiti.
Trukmė: 119 min
Treileris: Jau greitai
Amžiaus cenzas: N-13
Premjera Lietuvoje: 2017-09-29

2017 rugsėjo 07 d.