Evelina Sašenko ir Jeronimas Milius LVSO Vasaros festivalyje nukels į filmų pasaulį

Evelina Sašenko ir Jeronimas Milius LVSO Vasaros festivalyje nukels į filmų pasaulį

Gegužės 10 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas maestro Gintaro Rinkevičiaus, pakvies jau į antrąjį LVSO Vasaros festivalio koncertą. Šį sykį Vilniaus paveikslų galerijos kiemelyje skambės koncertas „Gražiausia filmų muzika“, kuriame dainas iš žymiausių kino filmų atliks aksominio balso savininkė Evelina Sašenko ir charizmatiškasis rokeris Jeronimas Milius.

 

Nors vasara atlikėjams – ne pats darbingiausias metų laikas, šiemet Evelinai festivalių ir įvairių muzikinių renginių tikrai netrūks. Vienas pirmųjų dainininkės pasirodymų šią vasarą – LVSO Vasaros festivalyje Vilniaus paveikslų galerijos kiemelyje, kur Evelina kartu su J. Miliumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu G. Rinkevičiaus, atliks kūrinius iš žymiausių kino filmų. Tai – bene vienintelis atlikėjos vasaros pasirodymas Vilniuje, vėliau jos lauks koncertai Lietuvos dvaruose.

 

„Nepataikaudama sakau, kad labai mėgstu žiūrėti filmus!“ – kaip visada šypsosi Evelina. Paklausta, kuo bus ypatingas „Gražiausios filmų muzikos“ koncertas, dainininkė neabejoja: „Tai bus toks vakaras, kai mes galėsime persikelti į filmų pasaulį ir prisiminti daugelį savo mėgstamų filmų. Manau, kad kiekvienas klausytojas, nesvarbu, kokio amžiaus jis būtų, čia galės surasti savo dainą iš mėgstamo filmo. Koncerte skambės kūrinių ir iš kino klasika virtusių filmų, kurių garso takeliai buvo tokie žymūs, kad ne vienas įsimylėjo, klausydamasis tokios muzikos. Tad bus prisiminimų ir tikrai gerų emocijų vakaras, kurio labai laukiu“, žadėjo Evelina.

 

Atlikėja pripažįsta, kad jai pačiai filmo pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo nuotaikos. „Jei einu į kiną, dažniausiai žiūriu psichologinius, fantastinius filmus, taip pat patinka istoriniai. Tačiau namuose, kur jauku ir šilta, norisi tik meilės – tad renkuosi ką nors romantiško. Tik nuotykių filmams nejaučiu simpatijos – matyt, esu ne nuotykinė mergina“, kvatojosi Evelina. Dainininkė neslepia, kad nors filmų yra mačiusi be galo daug, sunkiai juos įsimena. „Vis dėlto man labai įstrigo režisieriaus Paolo Sorrentino darbai „Jaunystė“ ir „Didis grožis“. Tai filmai, kurie iš tiesų sukrėtė, palietė labai giliai, tad pasižiūrėjusi taip lengvai jų negalėjau pamiršti“, sakė dainininkė.

 

Eveliną džiugina ir miuziklo aktorės amplua. „Man patinka vaidinti – trumpam pabūti kažkuo kitu. Dainavimas ir aktorystė, matyt, yra susiję – visi dainininkai kažkiek yra gabūs vaidybai“, – įsitikinusi Evelina. Paklausta, ar turi savo svajonių vaidmenį, dainininkė susimąsto: „Niekada nesu rimčiau susimąsčiusi apie tai. Žinau tik tiek, kad miuziklo žanras man visąlaik įdomus. Man patinka scenoje dainuoti, šokti, vaidinti – tai man labai artima“, – prieš koncertą kalbėjo dainininkė.

 

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vasaros festivalis Vilniaus paveikslų galerijos kiemelyje: „Gražiausia filmų muzika“ – birželio 10 d., „Roko baladės“ – birželio 15 d. Dirigentas Gintaras Rinkevičius. Bilietai parduodami „Tiketoje“ ir Vilniaus kongresų rūmų kasoje.

2017 birželio 06 d.