Festivalį „Granatos“ nuspalvino laukiamiausio šou žvaigždės

Festivalį „Granatos“ nuspalvino laukiamiausio šou žvaigždės

Profesionalaus komedijos teatro „Domino“, kuris garsėja kaip pats moderniausias ir draugiškiausias teatras Lietuvoje, aktoriai ir darbuotojai savaitgalį lankosi festivalyje „Granatos“. Nors festivalyje, kaip visada, netrūksta įdomiai apsirengusių, smagiai nusiteikusių dalyvių, itin didelio susidomėjimo sulaukė trijų aktorių – Eimučio Kvoščiausko, Aušros Štukytės ir Juozo Gaižausko pasirodymas.

Aktoriai, kurie jau rugsėjo 7 d. pradės šou be taisyklių „Pats geriausias šou“ pasirodymus visoje Lietuvoje, pasipuošę išskirtiniais kostiumais, sveikinosi, pažindinosi ir fotografavosi su festivalio dalyviais. „Žiūrėkite, pats geriausias šou eina!“, – pavymui girdėjosi šūksniai.

„Pirmą kartą lankausi „Granatos“ festivalyje. Esu nepaprastai nustebintas šiuolaikinio jaunimo kultūra: visi linksmi, šilti, stilingi, teigiami, jokios agresijos. Kaip smagu, kad jaunimas žino „Domino“ teatrą, drąsiai prieina, kalbina, prašo kartu nusifotografuoti, pasidžiaugia, kad jau turi bilietus į „Pats geriausias šou“, nekantriai laukia mūsų susitikimo. Aš puikiai praleidau laiką ir, pasikartosiu, likau sužavėtas. Mano jaunystės laikais tokių šaunių festivalių, deja, nebūdavo“, – sakė aktorius Eimutis Kvoščiauskas.

2017 rugpjūčio 07 d.