Justinas Jarutis – apie gyvenimą, muziką ir kedus

Justinas Jarutis – apie gyvenimą, muziką ir kedus

Justino Jaručio turbūt pristatinėti nereikia – bent kiek besidomintys lietuviška muzika jį puikiai žino kaip grupės „Freaks On Floor“ vokalistą. Šiandien dainininkas įsikūnija ir į dar vieną amplua – artėjant sportinių batelių „Air Max“ 30-ajam jubiliejui, jis tapo šių kedų ambasadoriumi Lietuvoje. O juo Justinas Jarutis tapo neatsitiktinai – ne tik dėl meilės kedams, bet ir tų pačių savybių – lengvumo, laisvės polėkio ir nuolatinio judėjimo pirmyn.

 

„Air Max“ ambasadoriaus atsakymai į 5 klausimus apie kedus ir dar daugiau.

 

– Kas Tau yra muzika?

– Muzika man yra visas gyvenimas, net daugiau. Muzika man yra meilė, jausmai, džiaugsmas ar liūdesys. Muzika man yra nuolatinis judėjimas į priekį, visai kaip dažnai apibūdinama „Air Max“ istorija – nesibaigianti revoliucija.

 

– Tęsiant revoliucijos temą, kokia buvo (vis dar yra) įsimintiniausia revoliucija Tavo gyvenime?

– Man pati svarbiausia revoliucija yra Lietuvos išsilaisvinimas iš priespaudos gniaužtų. Labai vertinu laisvę.

 

– Tu ir kedai. Kaip apibūdintum šiuos „santykius“?

– Kedai man yra patogiausias apavas, o tai labai svarbu – man nepatinka nepatogūs batai ar drabužiai, mėgstu lengvumą ir laisvę daryti tai, ką nori. Manau, kedai tam – kaip tik. Jeigu apibūdinant pačius santykius su kedais, sakyčiau, jie gan artimi. (šypsosi)

 

– Kas yra Tavo įkvėpimo šaltinis?

– Labiausiai mane įkvepia žmonės, kurie niekada nepasiduoda, kurie visada juda į priekį ir niekada nežiūri atgal. O tuo pačiu mane įkvėpti gali ir labai paprasti, kasdieniai dalykai: kiekviena pagauta banga, kiekvienas naujai sutiktas žmogus ar nauja diena.

 

– Ką darai, kad pasaulis būtų gražesnis?

– Pirmiausia, darau tai, kas man labiausiai patinka: esu laisvas, mano gyvenime riba tarp pomėgio ir darbo tarsi išnykusi. O jeigu kalbėti apie pokyčius ir siekį „geriau“ ar „gražiau“, manau, kad norėdamas pakeisti pasaulį, žmogus turi pradėti nuo savęs. Tą darau ir aš.

 

Tokia paprasta gyvenimo filosofija besivadovaujantis Justinas Jarutis visus bendraminčius ar kedų mylėtojus kviečia sekmadienį švęsti pasaulinę „Air Max“ kedų dieną. Kultūros bare „Kablys“, Vilniuje, vyks specialūs vėlyvieji pusryčiai (angl. brunch). Renginio dalyviai turės galimybę praleisti laiką su stilingais bendraminčiais, o kedų kultūrai dedikuoto sekmadienio nuotaiką kurs gyvi grupės „Omerta“ ir Justino Jaručio pasirodymai bei pramogos. Vėlyvieji pusryčiai prasidės 12.00 val. ir tęsis iki 18.00 val.

2017 kovo 24 d.