Į kino teatrus po 20 metų grįžta Džiumandži istorija: menka pramoga tapęs žaidimas tęsiasi

Į kino teatrus po 20 metų grįžta Džiumandži istorija: menka pramoga tapęs žaidimas tęsiasi

„Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“. Taip vadinsis prieš pat Kalėdas, gruodžio 22 dieną, pasirodysianti fantastinė nuotykių juosta visai šeimai, kuri ne tik sukurs puikią pramogą žiūrovams, bet ir primins, kad ne visi žaidimai yra linksmi. Kai kurie jų gali baigtis gan dramatiškai. O puikiu viso to pavyzdžiu taps Holivudo žvaigždžių Dwayne’o Johnsono, Jacko Blacko, Kevino Harto bei paauglių dievaičio Nicko Jonaso herojai.

 

Prieš 22-ejus metus Robino Williamso suvaidintas herojus Alanas Perišas pateko į nepaprasto žaidimo paslaptingu „Džiumandži“ pavadinimu spąstus. Krentant kauliukams, ant žaidimo lentos langelių surašytos pranašystės pildėsi realiame gyvenime. Žaidimo nusviestas į džiungles, Alanas turėjo pasitelkti visus sugebėjimus, kad išgyventų. Atgal į savo gyvenimą jis galėjo sugrįžti tik tuomet, kai žaidimas buvo baigtas.

 

Dar prieš metus D. Johnsonas patvirtino, jog naujoji juosta „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ nebus 1995 metais pasirodžiusio filmo su R. Williamu perdirbinys.

 

„Tai – ne kas kita, kaip žymiosios istorijos tąsa. Ir, žinoma, legendinio R. Williamo pagerbimas“, – tikino „Uola“ vadinamas aktorius.

 

Dabar, prieš pat premjeras, D. Johnsonas neslepia: „Vaidinant tiek nesijaudinau, kiek dabar. Mūsų pagrindinė užduotis, tikslas, kurį drauge išsikėlėme, buvo išlaikyti gerąją 1995 metų juostos dvasią, jokiu būdu nepaminant R. Williamo atminimo“.

 

„Skaitydamas scenarijų tarsi buvau nublokštas į tas džiungles, viską patyriau savo kailiu. O jei taip nutinka skaitant raides, kokio efekto gali tikėtis žiūrovai, matantys viską didžiuliame ekrane! Tuomet supratau, jog šis vaidmuo – vienas toks gyvenime ir man nusišypsojo laimė imtis kažko kitokio, kas daugiau gali ir nebepasikartoti“, – teigė dainininkas N. Jonasas, kuris iki šiol buvo geriau žinomas kaip muzikantas ir kuriam šią savaitę atiteko „Auksinio gaublio“ nominacija už dainą, sukurtą animaciniam filmui.

 

Dabar, praėjus dviem dešimtmečiams, istorija kartojasi. Keturi paaugliai atranda paslaptingą, seną vaizdo žaidimą. Jį įjungę ir pradėję žaisti, jaunuoliai pavirsta savo naudojamais avatarais ir yra nusviedžiami į džiunglių gūdumą. Spenseris tampa drąsiu nuotykių ieškotojų Breivstounu (aktorius D. Johnsonas), galingo sudėjimo futbolo žvaigždė Fridžas pavirsta vos pusantro metro tesiekiančiu vyruku pravarde Einšteinas (akt. K. Hartas), viena populiariausių mokyklos merginų tampa vidutinio amžiaus profesoriumi (akt. J. Blackas), o tylenė Marta – aršia kovotoja (akt. K. Gillan).

 

Ketveriukė netrukus supranta, kad „Džiumandži“ nėra tiesiog žaidimas pramogai. Pagrindinė šio žaidimo užduotis – išgyventi. Kad nugalėtų žaidimą ir sugrįžtų į savo pasaulį bei savo kūnus, ketveriukė privalės leistis į pavojingiausią gyvenimo kelionę, atras tai, ką prieš 20 metų džiunglėse paliko Alanas Perišas ir privalės pakeisti požiūrį tiek į save, tiek į savo draugus. Nes kitu atveju amžiams liks įkalinti žaidime.

 

Azartiška nuotykių komedija „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles “ Lietuvoje pradedama rodyti gruodžio 22 dieną.

 

Filmo anonsas:

 

2017 gruodžio 14 d.