Naujo lietuviško filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ premjera ir dūzgė „Wall Street Avenue“

Naujo lietuviško filmo „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ premjera ir dūzgė „Wall Street Avenue“

Vakar buvo pristatytas naujas, lietuviškas kino filmas „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“. Uždara premjera vyko sostinės kino teatre „Forum Cinemas Vingis“, kuriame susirinko visas Lietuvos „žvaigždynas“. Filmo režisierius Andrius Žiurauskas su jauduliu ir džiaugsmu pristatė visus filmo aktorius, kūrybinę grupę bei patį filmą. Po jaudinančios premjeros linksmybės tęsėsi dūzgėje, Vilniaus centre, „Wall Street Avenue“.

Pagrindinį filmo vaidmenį atliko garsus Lietuvos televizijos ir radijo laidų vedėjas, humoristas ir nuo šiol jau ir aktorius, Justinas Jankevičius, – „mano vaidmuo yra nelaimingą meilę išgyvenantis komikas, tad savo nelaimingą meilę jau „išsivaliau“. Aš labai džiaugiuosi, jog turėjau privilegiją suvaidinti tokiame filme, tiesa, labai sunku yra vaidinti, jog esi aktorius. Iš tikrųjų, aš negaliu pakęsti savęs ekrane, matau tik klaidas, žiūri į save labai kritiškai. Visgi, aš manau, kad mes padarėme puikų filmą apie tai, kaip žmonės smarkiai yra neadekvatūs kai jie susiduria su atimta meile. Neatsižvelgiant į visas mano klaidas, aš labai džiaugiuosi, kad profesinė visuomenė man atleido ir sakė, jog viskas yra gerai“ – vakarėlio metu kalbėjo Justinas.
„Aš perskaičiusi scenarijų labai susižavėjau šia istorija, man ji pasirodė labai jautri ir graži bei panaši į realybę. Kai sužinojau, kad kartu vaidins Jankevičius, iš tikrųjų tai išsigandau, kad į filmavimo aikštelę ateis televizijos žvaigždė – pasikėlęs, nematantis kitų žmonių, save mylintis ir daugiau aplinkui nieko nematantis vyras. To aš labai bijojau, bet susipažinusi su juo visiškai nusiraminau. Radome bendrą kalbą, bendrų patirčių. Jis man padarė labai gerą įspūdį kaip profesionalas, nors jis ir nėra profesionalus, bet jis yra labai talentingas, mato savo partnerį, ima iš jo ir duoda pats, tad sukūrė puikų vaidmenį. Žinoma, turėjome puikų režisierių, kuris sukūrė labai gerą mikroklimatą.“ – savo įspūdžius pasakojo Justino mylimąją filme vaidinusi aktorė Elžbieta Latėnaitė.

Vakarėlyje dalyvavo visi naujo filmo aktoriai, labai žaismingą ir komišką Roko vaidmenį atlikęs menininkas Ainis Storpirštis džiaugiasi, jog „lietuviškame kine galima vaidinti ne save, o kažkokį vaidmenį, kas man ir yra aktorystės pagrindas, ne imti veidus, kurie yra panašūs į personažą, o paimti žmogų, kuris gali atspindėti ar sukurti naują veidą. To aš buvau pasiilgęs ir tą gavau procese, tad esu labai patenkintas rezultatu“.

„Wall Street Avenue“ buvo pilnas ne tik kino žvaigždžių, jame susirinko ir visa kūrybinė grupė bei jų antrosios pusės. „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“ filmo režisierius neslėpė jaudulio ir pasakojo, kad jam tai yra pirmas darbas, tad nežino net kaip jį vertinti, „pažiūrėsime po poros savaičių, kuomet pamatysime kaip publika reaguoja į šį filmą. Filmavome taip pat ir „Wall Street Avenue“, jie mums labai pagelbėjo, mes praleidome čia tikrai labai daug laiko ir mums buvo labai gera čia dirbti“ – su didžiuliu jauduliu pasakoja filmo režisierius Andrius Žiurauskas.
„Pats didžiausias smagumas buvo būtent filmavimo aikštelėje, kiekviena diena buvo naujas iššūkis. Filmavimas važiuojant gatvėmis, ar filmavimas per šv. Velykas, kuomet buvo filmuojamas televizijos laidos „Lietuvos talentai“ finalas, per tiesioginį eterį. Taip pat filmavome naktimis, kiemuose, teko ir žmonių atsiprašinėti už triukšmą. Iš viso dirbome 18 pamainų, tad užtrukome apie mėnesį. Esu laimingas, nes žiūrovai patenkinti, visiems patiko ir vertina tai“ – filmavimo užkulisiais dalijasi filmo prodiuseris Povilas Skaisgirys.

2017 spalio 05 d.