Nemokami koncertai, parodos ir kiti renginiai ateinančią savaitę

Nemokami koncertai, parodos ir kiti renginiai ateinančią savaitę

Norite praleisti laiką turiningai, paklausyti gyvos muzikos ar apsilankyti parodoje, bet neturite tam pinigų? Norime Jums priminti. kad yra daugybė nemokamų renginių, kuriuose laukiamas kiekvienas.

 

Pateikiame Jums sąrašą nemokamų renginių, vyksiančių ateinančią savaitę ir rekomenduojame Juose apsilankyti.

 

 

Grupės OKATA koncertas

 

 

Penktadienį visi laukiami “Paviljone”, kur vyks ekspermentinės grupės “OKATA” koncertas. Prieš pusmetį netikėtai renginiuose susibūręs projektas, mėgsta eksperimentuoti ir ieškoti naujų skambesių. Jungiantys tai, kas sena, kartu su tuo, kas modernu. Tai savojo identiteto ir kultūros paieškos bei atspindžiai persipynę su šiuolaikiniu skambesiu. Liaudies dainų motyvai jungiami su beatbox, elektroninės muzikos žanrais, poliritmika, kuria unikalią ir sunkiai apibrėžiamą OKATA muzikinių interpretacijų nuotaiką.

 

FumoDisco

 

 

Penktadienį FUMOSUMO lab’e tradiciškai vyks diskoteka ribotam kekiui žmonių!

 

TU GALI vakarėlis Perone

 

#Tugali vienas
#Tugali pamiršti
#Tugali ateiti paslapčia
#Tugali pagerinti savo žingsnių rekordą
#Tugali padidinti tonusą
#Tugali laikytis savo ego
#Tugali pusti burbulus
#Tugali sėdėti kieme
#Tugali mėgti svetimus
#Tugali būti vienas su muzika
#Tugali nepasitikėti
#Tugali būti nevietinis
#Tugali glamžytis
#Tugali ištrokšti
#Tugali pastatyti
#Tugali mirktelti
#Tugali žiūrėti į veidrodį
#Tugali trumpam
#Tugali nežinoti
#Tugali nešokti
#Tugali negerti

 

Mantra Party

 

 

Vakarų pasaulyje ypač sparčiai populiarėjantys renginiai pakylėjantys žmogaus sąmonę į transcendenciją! Grupinė mantra meditacija leidžianti pajusti, kad esame kai kas daugiau nei šis kūnas. Renginys truks net dvi dienas nuo 10 ryto, iki pat 20 h vakaro. Vietoje bus dalinami nemokami veganiški bei vegetariški pietūs.

 

Atviros kultūros festivalis “Kaunas Opener” 

 

 

Rugsėjo 23-24 dienomis „Kaunas opener“ kvies jus pasinerti į kultūros sūkurį ir renginių gausoje atrasti tai, kas labiausiai patinka. Festivalio programa skyla į dvi pagrindines sritis: KULTŪRA ir ARCHITEKTŪRA.

 

142 – asis M. K. Čiurlionio gimtadienis

 

 

Kviečiame susirinkti tradicinėje muziejaus šventėje – 142-ąjame M. K. Čiurlionio gimtadienyje. Renginyje lankytojų laukia visą dieną trunkanti programa, kurios metu bus siūloma išbandyti net tris startuojančias edukacines programas mažiesiems lankytojams, sužinoti daug istorijų ir įdomybių apie Čiurlionį naujose teminėse ekskursijose, sudalyvauti visus pojūčius įtraukiančioje „Pojūčių teatro“ spektaklio premjeroje bei aplankyti naują A. Krajinsko ir J. Bučmytės parodą „Pokalbis su Čiurlioniu“.

 

7 tapytojai parodoje “Šviesa – Tiesa” 

 

 

Eksperimentinės muzikos koncertas: Noise Ladder, ref/inter

 

 

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00 Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

 

Parodos „Nechama“ atidarymas

 

 

Rugsėjo 25 d. 18 val. muziejaus Tolerancijos centre (Naugarduko g. 10/2, Vilnius) įvyks parodos „Nechama“ atidarymas ir koncertas, skirti jidiš dainininkės Nechamos Lifšicaitės ir Vilniaus geto atminimui.

 

Vilnius Jazz Young Power

 

 

Tarptautinis festivalis “Vilnius Jazz” siekdamas skatinti jaunųjų džiazo muzikantų kūrybiškumą, skelbia 12-ąjį konkursą Vilnius Jazz Young Power 2017. Koncerte pasirodys grupės: Bete Smate, 13th grade, D.Jurevičius Group, Džiazlaif.

 

 

DAUGIAU NEMOKAMŲ RENGINIŲ: https://www.savaitgalis.lt/renginiai/nemokami-renginiai/

 

 

Linkime turiningos ir gražios savaitės! 

 

Savaitgalis.lt komanda

2017 rugsėjo 19 d.