„Penktojo elemento“ genijus L. Bessonas grįžta su nauju fantastiniu veiksmo filmu

„Penktojo elemento“ genijus L. Bessonas grįžta su nauju fantastiniu veiksmo filmu

Kultinių juostų „Penktasis elementas“ ir „Leonas“ režisierius, tokių filmų kaip „Transporteris“, „Pagrobimas“ bei „Taksi“ scenarijų autorius Lucas Bessonas į kino teatrų ekranus grįžta su nauja juosta „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“. Fantastiniame veiksmo filme jau liepos pabaigoje pamatysime tokias kino žvaigždes kaip  Ethanas Hawke’as, Clive’as Owenas, Johnas Goodmanas, Rihanna, Cara Delevigne.  Pats 58-erių režisierius žiūrovams žada dar vieną įsimintiną įvykį, mat yra užsibrėžęs tikslą kurti vienus už kitą geresnius filmus. „Jei abejočiau filmo sėkme, į tą balą net nebrisčiau “, – tikina L. Bessonas.

 

Kultinio „Penktojo elemento“ režisierius šįkart grįžta su populiariais Prancūzijoje komiksais paremta dar didingesne, dar įspūdingesne ir dar labiau gniaužiančia kvapą fantastine juosta, nukelsiančia žiūrovus į XXVIII–ojo amžiaus Žemę.

 

Valerianas ir Lorelina (aktoriai Dane‘as DeHaanas ir C. Delevingne) yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai, prižiūrintys tvarką žmonių gyvenamose teritorijose. Gavę naują užduotį, porininkai išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Nuvykę į vietą, jie netrukus išsiaiškina, kad šį nuostabų miestą, kelis amžius garsėjantį kaip taikos oazė ir skirtą visų Visatos rasių bendravimui skatinti, grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.

 

„Kurti „žemiškus“ filmus ne taip smagu, kaip su bendraminčiais persikelti į ateitį. Tuo užsikrėčiau dar „Penktojo elemento“ laikais ir degu iki šiol. Apie šias dienas nieko įspūdingo jau nesukursi, o parodyti tai, kas dar nematyta, reikia labai lakios fantazijos bei spalvingų sapnų“, – sako L. Bessonas.

 

„Iki pasiūlymo filmuotis šiame filme nieko nežinojau apie komiksus, pagal kuriuos parašytas scenarijus. Bet kai ėmiau jais domėtis, paaiškėjo, jog dauguma mano bičiulių – didžiausi gerbėjai, kurie apie tai sužinojo dar “Penktojo elemento” laikais. Ir dar – įdomus faktas. Prasidėjus filmavimams ėmiau sapnuoti itin keistus sapnus ir visi jie atrodė labai realistiškai, nors visi vyko ateityje“, – prisiminusi darbo užkulisius šypsosi garsus modelis C. Delevigne, kuriai L. Bessonas patikėjo vieną pagrindinių vaidmenų.

 

Fantastinį veiksmo filmą „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“ Lietuvos žiūrovai jau galės pamatyti nuo liepos 28 dienos.

 

Filmo anonsas: https://youtu.be/XXdPhkxMIeU

2017 birželio 22 d.