„Pats geriausias šou“ premjera sulaukė išskirtinio garsenybių dėmesio

„Pats geriausias šou“ premjera sulaukė išskirtinio garsenybių dėmesio

Naująjį rudens sezoną profesionalus komedijos teatras „Domino“ pasitiko griausmingai – rugsėjo 6 dienos vakarą žinomiems žmonėms ir ištikimiausiems teatro gerbėjams buvo pristatyta laukiamiausia premjera – šou be taisyklių „Pats geriausias šou“.

Pamatyti premjerą ir puikiai praleisti trečiadienio vakarą į „Domino“ teatro salę susirinko gausybė žinomų Lietuvos pramogų pasaulio atstovų: Monika Šalčiūtė, Žilvinas Grigaitis, Simona Starkutė, Jolanta Leonavičiūtė, Marius Jampolskis, Nerijus Juška, Tomas Langvinis, Marius Repšys, Ugnė Galadauskaitė, Juozas Liesis ir kiti.
Vaidmenis šou be taisyklių kuria bene geriausi Lietuvos aktoriai: Ineta Stasiulytė, Eimutis Kvoščiauskas, Juozas Gaižauskas, Aušra Štukytė, Jokūbas Bareikis ir Emilija Latėnaitė. Šou metu unikaliai įgyvendinami geriausių pasaulyje komedijos meistrų pasirodymai, neįprastai skamba populiariausių dainų versijos, vyksta iki ašarų juokingos improvizacijos ir efektingos parodijos.

Scenoje žiūrovai išvys įspūdingus magijos triukus, aukšto lygio solinius ir kolektyvinius muzikinius pasirodymus bei nepripažintų talentų šou. Aktoriai pasirodo netikėtuose amplua, juokiasi iš savęs ir vienas iš kito, išpažįsta savo nuodėmes ir, svarbiausia, galų gale atskleidžia paslaptį, kaip jiems pavyko tapti pačiais geriausiais.
„Kokybę tikrai garantuoju, tačiau už aktorių veiksmus atsakyti negaliu!“, – sako šou režisierius Andrius Žiurauskas, perspėdamas, kad šis projektas skirtas tik stiprių nervų žiūrovams.
Nuo rugsėjo 7 dienos „Pats geriausias šou“ pradeda turą po profesionalias Lietuvos scenas. Daugiau informacijos – www.dominoteatras.lt

2017 rugsėjo 07 d.