ARINA ir VETO BANK_bliuzo naktis

ARINA ir VETO BANK_bliuzo naktis

Lietuvos bliuzo Karalienė kartu su grupe “VETO BANK” jau šį penktadienį Roxy klubo lankytojams padovanos nepakartojamą bliuzo naktį!

 

Išskirtinio balso savininkė Arina jau dvidešimt metų yra ištikima savo dainuojamam stiliui. Atlikėja ne kartą buvo pripažinta geriausia mūsų šalies atlikėja. Jai taip pat priklauso daugybė įvairių apdovanojimų, kurių tarpe yra ir ne vienas Grand Prix iš prestižinių Lietuvos bei tarptautinių festivalių užsienyje… 

 

“Arina scenoje – tai prabangus neišmatuojamas vokalas ir visaapimantis magnetizmas. Kai ji atsisėda prieš mikrofoną, užmerkia akis, jūs iš kart pasijuntante tarsi “primagnetinti” prie jos. Jūs daugiau nieko nepastebite, nors ji ir nedaro nieko ypatingo – tiesiog dainuoja. Bet koks tai dainavimas! Jame telpa visas gyvenimas: meilė, išsiskyrimas, viltys, praradimai ir atradimai, vakarinė malda… Nuoširdumas jos dainavimą padaro įspūdingu, jis giliai jaudina, nuo jos balso natūraliai apima drebulys”, – taip įspūdingai apie Arinos ir “Veto Bank” koncertą Nižnyj Novgorode rašo Rusijos žurnalistė S.Kukina.

 

Nuo 24h geriausius visų laikų rock, blues ir pop kūrinius dalins dj.shock ir dj.zls 😉

 

Įėjimas – 10lt; su Roxy kortele – nemokama;)

 

Nuoroda į renginio puslapį: http://www.facebook.com/event.php?eid=172345626152770

DAUGIAU