Atvirų durų dienos „Perdirbtos Kalėdos”

Atvirų durų dienos „Perdirbtos Kalėdos”

Šį ketvirtadienį startuoja atvirų durų dienos „Perdirbtos Kalėdos”!

Apsilankę „Eko laboratorijos” dirbtuvėse galėsite ne tik įsigyti jau pagamintų daiktų iš antrinių žaliavų, pvz. rankinių ir piniginių iš tento, segių iš užtrauktukų, kalėdinių dekoracijų iš netipiškos medžiagos “Tekstilės maltinio”, bet ir apžiūrėti parodą, kurioje bus pateikti pavyzdžiai, kaip kai kurias dovanas galima susikurti namuose.

Visi svečiai bus vaišinami natūralių žolelių arbata bei namie keptais sausainiais. Specialiai atvirų durų dienoms buvo sukurta net 10 skirtingų žolelių mišinių.

„Eko laboratorija” pildys ir norus – kiekvienas apsilankęs atvirų durų dienose galės išsirinkti labiausiai į akį kritusį gaminį ir užkabinti savo norą ant eko-eglutės. Gruodžio 23 d. bus traukiamas laimingasis, kuris pasirinktą daiktą gaus dovanų.

„Per kalėdinius apsipirkimus dažnai išleidžiame krūvas pinigų visiškai beverčiams niekučiams. Siekiame paskatinti žmones susimąstyti prieš perkant dovanas – galbūt prasmingiau yra pačiam sukurti originalią dovaną arba įsigyti perdirbtą gaminį. Todėl norime žmonėms padovanoti “Perdirbtas Kalėdas” – pasidalinti savo idėjomis, kaip perdirbti įvairius gaminius, ir suteikti progą įsigyti smagius ir kartu aplinkai draugiškus daiktus,” – mintimis dalinosi idėjos autorė Augusta Imbrasienė.

DAUGIAU