free „Augalų joga“ su profesoriumi Virgilijumi Skirkevičiumi

„Augalų joga“ su profesoriumi Virgilijumi Skirkevičiumi

Balandžio 9 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) – „Augalų joga“ su žolininku, liaudies medicinos ekspertu, vaistininku-farmakologu, profesoriumi Virgilijumi Skirkevičiumi. Lektorius kalbės ne tik apie fizinę augalų naudą, bet ir dvasinį jų poveikį.

Medicinos specialistus prisimename tik tada, kai jau nebesugebame sau padėti. Profesionalus farmacininkas Virgilijus Skirkevičius teigia, kad sveikatos paslaptis slypi ne vaistuose ar žolėse, o mumyse. Už kitokį požiūrį į žmogų, į jo ligą bei žoleles, už raginimą gerti ne tabletes, o pirmiausia pažinti savo kūną 2016 metais V. Skirkevičiui buvo suteiktas Lietuvos šviesuolio vardas.

Prof. Virgilijus Skirkevičius yra garsus žolininkas, liaudies medicinos ekspertas, vaistininkas-farmakologas, Tibeto medicinos bei filosofijos žinovas.

Būtent domėjimasis Rytų filosofija profesoriui vienu iš žinių šaltinių tapo augalų joga – senosios kinų medicinos bei indų Ajurvedos lobynų dalis.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

-0001 lapkričio 30 00:00 2019 balandžio 09 17:30