„Ave Vita” 65-mečio  koncertas

„Ave Vita” 65-mečio koncertas

Balandžio 27 d. (šeštadienį) 15 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1) LSMU tautinių šokių ansamblio „Ave Vita” 65-mečio  koncertas.  

LSMU liaudiškų šokių ansambliui „Ave Vita” – 65-eri. Jaunatviškas, kupinas energijos, kūrybingas kolektyvas, kuriame šoka, groja ir dainuoja apie 100 tautinio meno gerbėjų, kviečia į jubiliejinį koncertą.

Ansambliečiai į šį koncertą pakvietė savo draugus iš Latvijos – tautinių šokių ansamblį „Gatvė” ir tautinio meno ansamblį „Ainiai”.

Ansamblis „Ave Vita” – nuolatinis Kauno m. Respublikinių ir Pasaulio lietuvių dainų švenčių, Baltijos šalių „Gaudeamus” dalyvis, respublikinių konkursų „Kadagys”, „Iš aplinkui”, „Klumpakojis” prizininkas ir laureatas. Tarptautiniuose festivaliuose Šveicarijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Danijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Kroatijoje yra tapęs diplomantais ir laureatais.

Prieš 23 metus prie ansamblio meno vadovas Kazimieras Kondratavičius subūrė vidutinio amžiaus ir vaikų šokių grupes. Vaikai užaugo, baigė studijas universitetuose, o senjorai tebešoka iki šiol.

Už tautinio meno puoselėjimą, pasiektus aukštus rezultatus respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose bei konkursuose ansamblis „Ave Vita” 2007 m. apdovanotas „Aukso paukšte”, kaip geriausias tautinių šokių ansamblis Lietuvoje. Meno vadovą Kazimierą Kondratavičių Kauno miesto savivaldybė 2008 m. apdovanojo „Santakos garbės ženklu”.

Kolektyvas „Ave Vita” yra tradiciniais tapusių tarptautinių festivalių „Ei, studente, sukis vėju” ir „Pasodinkim ąžuolą” sumanytojas bei organizatorius.

Ansamblio liaudies muzikos instrumentų orkestro vadovas –  profesionalus ir kūrybingas Gintaras Vilčiauskas. Choreografė – Goda Puleikytė. Vokalinės grupės vadovas – Mindaugas Šikšnius. Koncertmeisteris – Ričardas Monkevičius. 

Įėjimas nemokamas, maloniai kviečiame!

DAUGIAU