B.A.R.G. Blues

B.A.R.G. Blues

BARG Blues – dar viena nauja komanda Lietuvos bliuzo muzikinėje erdvėje. Bliuzo – roko gerbėjai iš karto gali paklausti  – o kas gi čia naujo? Juk pas mus kažkuria prasme yra nusistovėjusi tam tikra ramybė tarp grupių grojančių bliuzą. O ir tų grupių yra ne tiek daug ir visos jos puikiai žinomos tiems, kurie tokia muzika domisi. BARG Blues skiriamieji bruožai: a) visi grupės nariai “dantis pravalgę” šiame muzikiniame stiliuje; b) visos dainos – autorinės ir tik su lietuviškais tekstais; c) rimtas ir atsakingas požiūris į tai, ką grupė groja; d) jie nežada vaikytis pigaus populiarumo, arba didesnių koncertų skaičiaus, todėl viskas yra sukoncentruota į kokybę.

            Muzikantai galvoja, kad svarbiausia yra tai, ką ir kaip darai užlipęs ant scenos. „Jei po koncerto klausytojui kirbės mintis ateiti dar kartą paklausyti BARG Blues atliekamų dainų – vadinasi mes einam teisingu keliu,”- taip sako grupės nariai.

            Grupės nariai: Audrius – dainų ir tekstų autorius, vokalas, gitara; Romas – aranžuočių meistras; Gediminas – bosinės gitaros genijus; Bernardas – mušamieji, (ritmo mašina). Ir visa tai – BARG Blues.

 

Gyvos muzikos klubas “AULA Blues club”
Pilies g.11, Vilnius
Tel. (8 5) 2687173
Email. [email protected]
www.bluesclub.lt

DAUGIAU