„Čiurlionis įkvepia džiaugtis“

„Čiurlionis įkvepia džiaugtis“

Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, V. Putvinskio g. 55, Kaune

Birželio 18 d. tęsiasi M. K. Čiurlionio jubiliejinių renginių ciklas. Kviečiame pirmąjį vasaros mėnesį susipažinti su šmaikščiuoju Čiurlioniu (o toks jis tikrai buvo).

DĖMESIO: gimsta pirmas komiksas apie Čiurlionį!

Savaitę iki renginio dienos muziejaus patalpose veiks komiksų kūrybinės dirbtuvės. Čia Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Grafikos katedros studentai, vadovaujami žymių komiksų kūrėjų Miglės Anušauskaitės ir Gerdos Jord kurs istoriją apie žymųjį menininką. Galite užsukti pasidomėti kaip gimsta toks menas. O gal ir patys prisidėsite prie istorijos kūrimo. Birželio 18 d. 19 val. komikso piešinių parodos „Čiurlionis įkvepia juoktis” atidarymas.

DĖMESIO: DU PUIKŪS KONCERTAI GALERIJOS KIEMELYJE NEMOKAMAI

19.00 Grupė „Subtilus-Z”: improvizuoja ir pristato programą „Vieno paveikslo istorija”. Tai originalus kamerinis keturių atlikėjų ansamblis (Povilas Velikis, Dmitrijs Mihailovs, Vytautas Švažas, Laurynas Vaitkus), išsiskiriantis unikalia sudėtimi, savitu stiliumi, gera muzika ir įspūdingais pasirodymais.

20.00 „Garbanotas Bosistas”: pristato naujausią savo programą. Tai jau gerai žinoma ir didelio būrio gerbėjų sulaukusi dviejų brolių Šarūno ir Manto Joneikių grupė, ką tik išleidusi pirmąjį diską „Above Us” (Virš mūsų). Turininga, liūdnai džiaugsminga muzika ir originalūs pasirodymai, kartais priverčiantys šokti visus klausytojus nepalieka abejingų.

DĖMESIO: ragaujame naują Čiurlionišką meniu. Improvizuotoje lauko kavinėje restoranas „Miesto sodas” vėl stebins pagal Čiurlionių šeimos tradicijas pagamintais užkandžiais.

DĖMESIO: prie muziejaus lauks renginių rėmėjų „FAZER LIETUVA” sukurtas „Jorės” pianinas. Galima pradėti muzikuoti prieš koncertus, pratęsti muzikavimą ir po jų.

DĖMESIO: tarp koncertų videoprojekcijos su nematytais, šmaikščiais, neįprastais Čiurlionio piešiniais.

Koncertai nemokami.

Birželio 18 d. M. K. Čiurlionio galeriją galima lankyti iki 19 val. Įėjimas su muziejaus bilietais.

Kavinės kainos draugiškos.

 

DAUGIAU