DAINOTAS VARNAS & The Woop Band @Brodvėjus Pub |03.14|

DAINOTAS VARNAS & The Woop Band @Brodvėjus Pub |03.14|

DAINOTAS VARNAS & The Woop Band

Dainotas Varnas

Dainotas – vienas iš nedaugelio Lietuvos dainininkų nuosekliai lipantis karjeros laiptais. Dainotas yra jaunas ir perspektyvus atlikėjas, jau spėjęs užkariauti tiek televizijos, tiek renginių scenas, bei savaime suprantama, merginų širdis. Neeilinio balso savininkas baigė „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklą, tapo Lietuvos „X Factor“ finalistu, „Lietuvos Balso“ finalinių kovų dalyviu ir buvo pakviestas prisijungti prie seniausio ir profesionaliausio Lietuvoje vyrų accapella choro „Quorum“. Su pastaruoju Dainotas sėkmingai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, o po „Lietuvos Balso“ nusprendė prisijungti prie senų gerų draugų kompanijos, grupės „The Woop Band” ir scenoje dainuoti su gyva grupe.

The Woop Band

Grupė susibūrė prieš vienerius metus, vedami bendro noro kurti kokybišką muziką ir įrodyti, kad Lietuvoje žmonės nori klausytis ne tik pop radijo stočių repertuaro, bet ir nenuvalkiotos, nepabodusios muzikos. Visi grupės nariai yra savo instrumentų profesionalai, savo kokybe galintys lygiuotis į gerbiamiausius šalies muzikantus. Tad nekyla net klausimų, kodėl ilgai stygas, klavišus ir būgnų lazdeles galandę muzikantai susiėjo būtent su Dainotu Varnu. Dabar grupė, dėl savo atliekamų geriausių šių laikų hitų ir profesionalaus atlikimo, sulaukia daugybės užsakymų groti įvairioms auditorijoms. Grupės nariai:

Jonas Butvydas / mušamieji
Jonas baigė Balio Dvariono muzikos mokyklą ir Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Savo, kaip būgnininko karjeros pradžioje grojo klasikinę muziką, o po 10 metų pradėjo domėtis jazz, blues, ir populiariąja muzika. Jonas 2010 m. laimėjo „Vilnius Jazz Young Power“ konkursą.

Viktoras Olechnovičius / Saksofonas
Viktoras studijuoja prestižiniame „Berklee College of Music“, Boston, USA. Grojo su tokiomis grupėmis kaip: SEL, Dee & Kamy, Fun Clock. Pirmą kartą gyvenime dar darželio laikais išvydęs saksofoną, Viktoras norėjo tapti profesionaliu šio instrumento muzikantu. Nors kelyje teko pagroti ir fleita, ir kitais pučiamaisiais instrumentais, dabar Viktoras gali pasigirti daugybės konkursų laurais.

Paulius Vaicekauskas / Bosinė gitara
Paulius groti bosine gitara pradėjo prieš 8 metus. Šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Bosinė gitara į Pauliaus gyvenimą užklydo visiškai netikėtai, nes tuomet dar grojęs fortepijonu, muzikantas užklydo į grupę, kurioje trūko bosinės gitaros atlikėjo..

Kasparas Meginis / klavišiniai
Kasparas, kaip profesionalus muzikantas sieja savo gyvenimą su muzika, todėl studijuoja muzikos technologijų Kauno technologijos universitete. „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje grojo klasikinę muziką, o ją baigus pradėjo domėtis šiuolaikinėmis technologijomis, sintezatoriais bei kitais klavišiniais instrumentais.

Kovo 14 d. Brodvėjaus Pub’e Jūs išgirsite geriausių šiuo metu pasaulyje skambančių koverių programą. Vakaras subalansuotas visiems: 1-ojoje dalyje girdėsite romantiškesnę ir laiko praleidimui su antrąja puse skirtą programą, o 2-oji dalis žada daugiau gerų emocijų, judesio ir svaigulio šokių aikštelėje.

Duris atveriame 20:00val.
Koncerto pradžia 22:00val.
Įėjimo kaina 4€, su LSP 3€
Informacija ir staliukų rezervacija +37065257790

>>> visą naktį UTENOS alus TIK 1,5€ <<<
>>> visą naktį CUBA LIBRE kokteilis TIK 3€ <<<
>>> po koncerto šokam iki ryto su DJ TITOOou <<<

DAUGIAU