Dainuojamoji poezija

Dainuojamoji poezija

Indre Kazakauskaitė, Jonas Čepulis, „Trys mūzos”

Indrutaja  (Indrė Kazakauskaitė) 16 metų muzikantė groja gitara ir atlieka Dainuojamosios poezijos kūrinius. Jaunoji atlikėja jau dalyvavo muzikiniame renginių cikle “Muzika visiems”, vaikų ir jaunimo autorinės dainos konkurse “Kūrybos džiaugsmas”, “Talentų ringe”, Respublikinėje Bardų šventėje “Samtis 2008″, įvairiuose rajoniniuose konkursuose, koncertuose ir Talentų vakaruose, yra „Bardų žygis per Lietuvą 2008” dalyvė, Molėtų jaunimo klubo “Virpanti styga” iniciatorė ir įkūrėja. Šiuo metu atlikėja turi apie 40 autorinių dainų..

„Trys Mūzos”- Pro pravertas mokyklos duris išlindo trys nosys, nusprendusios, jog dainuoti ir kurti kartu joms patinka. Muzikos mokytojos prižiūrimas “Dainos teatras” subūrė kartu groti norinčius moksleivius, ir per tuos keletą metų “Trys mūzos” susidainavo, atrado savo skambesį: neįprastus balsų sąskambius, mėgsta įvairius stilius (sutartines, bliuzą…) , nes nenori būti nuobodžios bardės, liūdnai dainuojančios apie vėją, ilgesį ir lietų”, tad ir tekstus savo trumpiems kūriniams renkasi kuo įdomesnius ir šmaikštesnius (pavyzdžiui, A. Sprauniaus “Voverė žudikė”).

Jonas Čepulis- gerai pažįstamas veidas roko, „folk”, dainuojamosios poezijos klausytojams. Charizmatiška, stipri asmenybė. Jo pasirodimuose skamba folkloro ir šiuolaikinio „art rock” sintezė. Klausytojus patraukia originalios liaudies dainų aranžuotės.

DAUGIAU