“Dainuojamosios poezijos vakarai TAU”

“Dainuojamosios poezijos vakarai TAU”

  

“Dainuojamoji poezija – muzikos žanras, kuriame labai svarbiu komponentu, svarbiausiu išpildymo akcentu laikomas dainos tekstas ir jos turinys. Paprastai naudojami aranžuoti poezijos kūriniai, kuriems pritariama bardų tradiciniais instrumentais: gitara, liutnia, keltų arfa, citra, kanklėmis, smuiku arba fortepijonu.” 

Trečiajį  birželio šeštadienio vakarą praleiskime kartu su „Netiekto”, Egle Valčiukaite ir kompanija „Ilgumos”

“Ilgumos” – tai šalia kasdienių darbų dėliojamos išgyventos ir neskolintos dainos. Agnė Mikalauskaitė, dainavusi įvairiuose studentiškuose (MIDI rokoperos) ir ne tik projektuose, kuria dainų muziką ir skambina klavišais. Justinas Žilinskas – gitaros virtuozas, parašęs beveik visus dainų tekstus ir muziką. Fleitos, smuiko, melodikos garsais bei aranžuotėmis padeda Barbora Drąsutytė ir Kristina Mickutė.

Stipraus balso ir charizmos savininkė Eglė Valčiukaitė. Jai scenoje talkins Kristina Sokolnikovaitė.

„Netiekto” – dviejų jaunų vyrų projektas, kurio tikslas yra dainuojamosios poezijos žanrui suteikti šiek tiek kitokį atspindį.  Muzikantų atliekamuose kūriniuose yra naudojami džiazo, bliuzo, roko muzikos elementai, todėl patys atlikėjai dažniausiai save vadina džiazuojančiais poetais. Projekte dalyvauja Adomas (vokalas ir ritminė gitara) ir Povilas (solo gitara).

Bilieto kaina- 10 Lt, studentams , moksleiviams ir senjorams-5 Lt,  vaikams iki 14 metų- nemokamai.

yvos muzikos klubas “AULA Blues club”

Pilies g.11, Vilnius
Tel. (8 5) 2687173
Email. info@bluesclub.lt
www.bluesclub.lt

DAUGIAU