Didysis Naujametinis Šou | Šiauliai

Didysis Naujametinis Šou | Šiauliai

VIP vietos prie staliukų parteryje su dūzgėmis iki 03:00 val. – 40-50 €. Staliukai formuojami pagal JŪSŲ poreikį – nuo 4 asmenų iki pageidaujamo skaičiaus!

Esant didesniam poreikiui kreiptis tel. nr.: 8 686 70800 (Rasa). Vaikams iki 14 metų prie staliukų bilieto kainai taikoma 50 proc. nuolaida.

****

Įspūdingiausiam 2016-ųjų sutikimui – DIDYSIS NAUJAMETINIS ŠOU Šiaulių arenoje su legendiniais „FOOLS GARDEN”, unikaliu “Naktinių personų” muzikos ir vaizdo projektu, paslaptinguoju žymiausio Lietuvoje magijos teatro „DiArchy” pasirodymu bei taikliausiuoju humoro snaiperiu Justinu Jankevičiumi!

Gruodžio 31-ąją, Senųjų ir Naujųjų sandūroje, padovanokite sau ir savo mylimiems žmonėms tai, ko neįmanoma padėti po egle ar supakuoti spindinčiame popieriuje, – net 4 valandas fantastiškų įspūdžių! Puikios muzikos kupinas, neeiliniais vizualiniais sprendimais pasižymėsiantis vakaras išties vertas DIDŽIOJO NAUJAMETINIO ŠOU vardo, nes šis renginys Šiauliuose turėtų tapti masiškiausio Naujųjų šventimo epicentru.

Poproko ir rokenrolo skambesiui ištikima Vokietijos grupė „FOOLS GARDEN” į grojaraščių topus Europoje bei Azijoje šovė prieš du dešimtmečius su savo nemariu hitu „Lemon Tree”. Į melomanų atmintį stipriai įsirėžė ir „Suzy”, „Wild Days” bei kitos „Fools Garden” dainos, kurias Lietuvos publikai bus proga pirmąkart išgirsti atliekamas gyvai.

Ne mažiau stiprus argumentas užsitikrinti vietas DIDŽIAJAME NAUJAMETINIAME ŠOU – „Naktinių personų” pasirodymas. Šiaulių arenoje grupė pristatys savo naujausią, unikalų muzikos ir vaizdo projektą.

Pernai didžiosiose arenose turą surengusios „Naktinės personos” žiūrovams paliko išties gilų įspūdį – jų šou kilstelėjo sceninius standartus į naują lygmenį Lietuvos pramogų industrijoje. Grupė ir toliau siekia nustebinti savo gerbėjus. Atlikėjų ambicijos dovanoti publikai įspūdingą reginį vėlgi pareikalavo daug sudėtingų techninių sprendimų ir profesionalų įdirbio, tačiau rezultatas, kurio pavyko pasiekti, pateisina visas investicijas.

Naujametinė staigmena šiauliečiams ir svečiams –  fenomenalus „DiArchy” magijos teatras, kuris nukels Jus į iliuzijų, fokusų ir magijos kupiną kelionę. Legendos kūrėjai Diana ir Arvydas demonstruos savo neįtikėtinus sugebėjimus: Jūs išvysite reiškinius, prieštaraujančius gamtos dėsniams!

Dar vienas  motyvas gruodžio  31-ąją būti Šiaulių arenoje nusveria solidžiais humoro pabūklais, kuriais nešinas į DIDĮJĮ NAUJAMETINĮ ŠOU atvyks renginį vesiantis Justinas Jankevičius, stipriai prisidėjęs prie STAND UP COMEDY žanro išpopuliarinimo Lietuvoje ir puikiai pažįstamas iš TV ekranų. Jaunosios kartos šoumenas – mylimas ir tų, kuriems 16-ka, ir tų, kuriems 96-eri! DIDŽIOJO NAUJAMETINIO ŠOU vedėjas, Šiauliams paruošęs ir specialų savo COMEDY STAND UP SHOW, į humorą žiūri rimtai, tad arenos laukia neeilinis išbandymas juoko decibelais.

Ar nieko nepasigedote? Taip, tradicijų laužyti nevalia. Nuostabiausi naujametiniai fejerverkai Šiauliuose vaivorykštės spalvomis raibuliuos tik prie Šiaulių arenos!

DIDYSIS NAUJAMETINIS ŠOU – geriausia proga susitikti ir geriausia vieta pasitikti 2016-uosius! Būk Šiaulių arenoje, nes ten bus VISI!

Renginio „After party” iki pat 3:00 švęsime, dainuosime ir šoksime kartu su grupe „16 Hz” ir DJ Gintas Tutti Mastersound!

Dėl išskirtinių poreikių meniu kreiptis tel nr. 8 684 73996 arba el. paštu [email protected] (Jurgita).

DAUGIAU