Dr. ALBAN koncertas

Dr. ALBAN koncertas

 

Trečiojo savo gimtadienio proga prekybos pramogų centras „OZAS” lankytojams žada ypatingą muzikinį desertą. Spalio 14 dieną, 19 valandą, PPC „OZAS” centrinėje aikštėje koncertuos garsus dainininkas iš Švedijos – Dr. Alban.

 

“It’s My Life”! Turbūt sunku rasti muzikos gerbėją, kuris nebūtų girdėjęs 1992 metais pirmą kartą atliktos ir akimirksniu superhitu tapusios Alban Uzoma Nwapa, pasauliui žinomo kaip Dr. Alban, dainos. Dar prieš tai išgarsėjęs daina „Hello Afrika”, super hito “It’s My Life” atlikėjas tapo pasaulinio lygio šokių muzikos žvaigžde, kuri ir dabar žinoma įvairiausiuose pasaulio vietose.

 

„Dr. Alban – 90-ųjų žvaigždė, kuri ne tik kelia nostalgiją vyresniems šokių muzikos mylėtojams. Šiuo metu aktyviai koncertuojantis dainininkas taip pat turi labai daug jaunų šokių muzikos gerbėjų. Todėl trečiojo gimtadienio proga mielai dovanojame jo koncertą, nes bus malonu matyti svečiuose dainininką, kuris nejučia priverčia šokti ir brandaus amžiaus žmones, ir jaunimą”, – teigė prekybos ir pramogų centro „Ozas” direktorė Inga Navickaitė.

 

Prekybos ir pramogų centro  “Ozas” trečiojo gimtadienio proga vyksiančiame koncerte Dr. Alban atliks ne tik senus hitus, bet ir naujas savo dainas. Tarp jų – “Freedom” bei “Loverboy”. „Jau dabar nekantrauju atvykti į Lietuvą. Žinau, kad jūsų šalyje turiu savo gerbėjų ir tikiuosi, kad jie mielai apsilankys mano koncerte ir kartu su manimi dainuos ne tik “It’s My Life”, – dar prieš atskrisdamas į Vilnių vylėsi Dr. Alban.

 

Švedijoje gyvenantis, Nigerijoje gimęs Alban Uzoma Nwapa dainuoti pradėjo nuo 23 metų amžiaus, tačiau muzika nebuvo jo didžiausia svajonė. Iš pradžių tai buvo tik malonumas, hobi, nes Alban mokėsi universitete ir norėjo tapti odontologu. Turėdamas apmokėti už mokslus jis dirbo dj populiariame Švedijos sostinės klube „Alphabet Street” ir tapo greitai žinomas šokių muzikos gerbėjams. Baigęs mokslus Alban Uzoma pradėjo dirbti odontologu, bet savaitgaliais vakarais padirbėdavo naktiniuose klubuose. Viskas apsivertė, kai Alban Uzoma Nwapa susipažino su DJ Denniz PoP iš žinomos muzikos leidyklos „SweMix”. Kartu su juo bei repo atlikėja Leila K, jie įrašo pirmąją dainą „Hello Afrika”, kuri atneša pirmąją šlovę. Alban Uzoma Nwapa tampa Dr. Alban. Dvi raidės “Dr” prieš vardą – akivaizdi užuomina į Alban kaip odontologijos daktarą. Labai greitai Dr. Alban karjera šovė aukštyn: singlas „One Love” buvo parduotas 1,7 milijono tiražu. “It’s My Life” tampa hitu daugelyje pasaulio šalių.

 

Buvęs odontologas kepė vieną hitą po kito: jo singlai septynis kartus tapo Sidabriniais ir net po 30 kartų – Auksiniais ir Platininiais! Jo daina “No Coke” (Ne kokainui!) tapo Švedijos programos prieš narkotikus kampanijos himnu. Dabar Dr. Alban turi savo garso įrašų leidyklą „Dr Records”, prodiusuoja, dainuoja. Ir vis dar laukiamas daugelyje šalių kaip dainininkas.

 

Prekybos ir pramogų centras „Ozas” Vilniuje, Ozo gatvėje,  atidarytas 2009 metais. Jame  veikia beveik 180 parduotuvių, tarp jų: „Prisma”, „Promod”, „Peek & Cloppenburg”, „Deichmann”, „New Yorker “, „Rieker”, „Pierre Cardin”, „Mohito”, “Danija”, “Body Shop”, „Douglas”, „Pretty One”, „Tom Tailor” , „Pepe Jeans London”, „Esprit”, „Euronics” ir kitos. Prekybos ir pramogų centre taip pat įsikūręs didžiausias Baltijos šalyse šeimos pramogų parkas „X-Planet” bei naujovė Lietuvoje – greito maisto restoranų kompleksas. 

 

DAUGIAU