Dr.Who Gyvai pristato: VAIDO BAUMILOS koncertas

Dr.Who Gyvai pristato: VAIDO BAUMILOS koncertas

Išskirtinio balso R‘n‘B stiliaus atlikėjas Vaidas debiutavo vos prieš keturis metus, tačiau jau pripažintas 2005 m. vykusiame realybės šou „Dangus”, sekančiais metais finaliniame atrankos į Euroviziją laimėjo trečią vietą kartu su atlikėju Alanu Chošnau.

Vaidas – jaunas atlikėjas, jaučiantis muziką bei pasižymintis puikiais improvizaciniais sugebėjimais. Jis jau išleido ne tik debiutinį albumą „Ką tu mėgsti?”, bet ir antrąjį „Išklausyk”, pelniusį dvi prestižinių Radiocentro apdovanojimų statulėles.

Šiuo metu Vaidas įrašinėja jau trečiąjį savo solinį albumą, vaidina miuzikluose „Ugnies medžioklė su varovais” ir „Rent” bei su savo grupe koncertuoja gerbėjams visoje Lietuvoje.

Klaipėdos publikai savo programą pristatysiantis Vaidas žada kokybiškos muzikos dozę. Pasirodymo metu dainininkui talkins gyvai grojantys muzikantai ir „back” vokalistės.

Koncerto pradžia – 23.00 val.

Informacija ir staliukų rezervacija telefonu 8 640 44484. Staliukų rezervacija galioja tik iki vidurnakčio. Organizatoriai pasilieka teisę neįsileisti nepageidaujamų ir amžiaus cenzo neatitinkančių asmenų.

DAUGIAU