Energetikų diena 2015: dalinkimės energija!

Energetikų diena 2015: dalinkimės energija!

Balandžio 17–18 dienomis Energetikos ir technikos muziejuje vyks tradiciniai Lietuvos energetikų dienai skirti renginiai. Šventės programoje sau artimą veiklą ar pramogą suras kiekvienas, tomis dienomis užsukęs į vieną įdomiausių ir moderniausių šalies muziejų.

Muziejaus lankymas abi šventės dienas bus nemokamas, o penktadienį kas valandą vyks ir nemokamos edukacinės ekskursijos skirtingomis temomis – nuo pasakojimo apie pirmąją Vilniaus elektrinę iki tradicinės ir alternatyvios energetikos apžvalgos.

Šventės dalyviams neabejotinai patiks specialiai rengiamas interaktyvus orientacinis-detektyvinis žaidimas, į kurį įsitraukusieji turės galimybę savarankiškai išnarstyti visą muziejų, praplėsti savo žinias apie energetiką ir laimėti puikių prizų. Na, o atsipūsti bus galima apžiūrint įspūdingas energetikų fotografijas – šventės metu veiks nuotraukų paroda „Kasdienybė ir nuotykiai darbe“. Muziejaus svečiai taip pat turės puikią progą gyvai pabendrauti su Lietuvos energetikos sektoriuje dirbančiais žmonėmis, susipažinti su sektoriaus įmonių veikla.

Turiningą pirmąją šventės dieną energingai užbaigs violončelininkų trio iš Latvijos – „Melo-M“, kurie klasikiniais instrumentais atliks garsiausius pop/rock/disco muzikos hitus.

Šeštadienio akcentas – šeimų diena tyrinėjant muziejų ir mažiesiems skirtas spektaklis „Arklio Dominyko meilė“, sukurtas pagal to paties pavadinimo Vytauto V. Landsbergio knygą.

Šventę inicijuoja ir organizuoja Nacionalinė Lietuvos elektros asociacija. Daugiau apie Lietuvos energetikų dienai skirtus renginius skaitykite ir išsamios programos ieškokite asociacijos svetainėje www.nlea.lt

DAUGIAU