“G&G Sindikatas” Ir Jungtinis Orkestras “Išvien”

“G&G Sindikatas” Ir Jungtinis Orkestras “Išvien”

Stilius: hip-hop

Bilieto kaina: 20lt, bilietai bus parduodami tik renginio dieną, nuo 19val.

 

Per kokį koncertą matėte, kad minia šoktų it vienas? Kiekvienas „G&G Sindikato” gerbėjas sutiks, kad vyrukai moka kaip reikalas išjudinti publiką. Šalin lekia ne tik džemperiai, bet ir marškinėliai, lingavimas į taktą nejučia virsta šokiu, o koncertas – euforija.

 

Tad sunku būtų įsivaizduoti geresnius sveikintojus gimtadienio proga. Ypač, jei tai 6-asis gyvos muzikos klubo „Tamsta” gimtadienis! Kokybiška muzika, dideliu draugų būriu, kuo jaukiausia atmosfera ir meile geriems atlikėjams garsus klubas balandžio 9-ąją, šeštadienį, surengs neeilinę šventę.

 

Vienas mylimiausių Lietuvos didžėjų, grupės „G&G Sindikatas” narys DJ Mamania arba Artūras Matkevičius pasakojo, kad visą savaitę prieš didingą fiestą atlikėjai kruopščiai repetuos. „Laukia nemažai darbo, subūrėmė visas idėjas į krūvą, o dabar – repeticijos”, – šypsojosi jis.

 

Jau dabar prognozuojama, kad 6-ąjį gimtadienį švenčianti „Tamsta” bus pilnutėlė. O veržtis į klubą yra ko – šventės proga pasirodys išplėstinis „G&G Sindikato” koncertinis sąstatas. „Mūsų gretas papildys pučiamųjų „sekcija” – jungtinis orkestras „Išvien”. Patikėkite, pučiamieji yra didelis netikėtumas”, – intrigavo DJ Mamania. Anot jo, netrūks ir kitų staigmenų. Žinoma, neapsieis ir be torto. „Koks gimtadienis be torto su striptizo šokėja viduje”, – šmaikštavo „G&G Sindikato” narys.

 

Kokias dovanas nešti? Neabejotinai geriausia dovana „Tamstos” kolektyvui taps gera jūsų nuotaika. „Tiesiog nusiteikite geram vakarui. Toks gimtadienis – tai šventė kiekvienam, mėgstančiam klubą „Tamsta”, – žadėjo DJ Mamania. Jis juokavo, kad išimties tvarka galbūt net bus suteikta privilegijų 6-mečių vaikų tėvams. „Nors su klubu to dar nesuderiname, bet 6-mečių – „Tamstos” vienmečių – vaikų tėvai galės patekti į klubą už 6 Lt”, – sakė atlikėjas.

 

Į koncertą kaip į šventę einantys „G&G Sindikato” vyrai slapukauja – kokios dainos skambės „Tamstai” jie neužsimena, tačiau žada karštą vakarėlį. Akivaizdu, kad jų pažadais abejoti neverta – penkiolika metų scenoje esantys Lietuvos hiphopo padangės vilkai niekada klausytojų nepalieka be didžiulio energijos užtaiso.

Pasiruoškite dainuoti ir ploti kartu: „Kol kraujas venomis pulsuoja, alsuoja / Minia, rankas iškėlę, atsistoję ploja / Išvien tarp jų ir aš / Į viršų su visais keliu rankas”. 6-asis „Tamstos” gimtadienis tikrai bus puikus muzikinis sprogimas šeštadienio vakarą!

 

Tik nepamirškite, kad bilietai bus parduodami tik renginio dieną klube „Tamsta” nuo 19val.

DAUGIAU