G&G SINDIKATAS, JAMA & W, DJ ALKO

G&G SINDIKATAS, JAMA & W, DJ ALKO

Vasario 8d. jau trečią kartą „Fluxus Ministerijos” scenoje koncertuos charizmatiškieji „G&G SINDIKATO” vyrukai. Šie jau daugiau kaip 15 metų koncertuojantys hiphoperiai tikrai žino kaip patraukti, užvesti ir valdyti, publiką, tad jų triukšmingus koncertus kaskart okupuoja minios gerbėjų. Visada tik gyvai koncertuojantis „G&G SINDIKATAS” penktadienį žada kaip reikiant išjudinti ir pašokdinti Kauno hiphopo mylėtojus.

Vakaro metu koncertuos ir improvizacijų meistrai „jama & W”. Jau patį pirmą kartą lipdami ant scenos jie puikiai žinojo, kad nieko nežino ką ten darys. Surengę daugiau nei 100 koncertų ir aplankę dešimtis Lietuvos miestų bei miestelių, atlikėjai vis dar taip pat su nežinia lipa ant scenos. Kodėl? Pakanka bent kartą pajusti tą neapsakomą improvizacijos džiaugsmą, kad tu jo jau niekada nebenorėtum paleisti.

Vakaro linksmybes papildys ir hiphopo DJ Alko, kuris savo muzika siekai parodyti publikai tikrus dalykus, nesvarbu ar tai visuomenei priimtinas mąstymas ar visiškas „underground‘as”; svarbiausia, kad muzika būtų pozityvi ir skleistų tam tikrą žinią.    

DAUGIAU