Grupė Patruliai – ”20 metų  pasileidžiam plaukus!” (Šiauliai)

Grupė Patruliai – ”20 metų pasileidžiam plaukus!” (Šiauliai)

PATRULIAI, JUBILIEJINIS TURAS „20 metų – pasileidžiam plaukus!“

Geros nuotaikos duetas „Patruliai“ praneša, kad 2025 metais yra nusiteikę su visa Lietuva pasileisti plaukus ir atšvęsti veiklos 20-metį. Algirdas Radzevičius ir Juozas Butnorius ta proga aplankys 10 miestų, taip pat surengs 3 koncertus arenose: sausio 18 d. jie koncertuos Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje, kovo 8 d. – Šiaulių arenoje, kovo 29 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

„Daug kartų esame koncertavę arenose, bet šįsyk tai – mūsų soliniai, jubiliejiniai koncertai, todėl jau dabar pradedame rimtai ruoštis“, – sako „Patruliai“.

20-metį scenoje jie švęs su Justinu Jankevičiumi ir kitais puikiai pažįstamais svečiais, kurių vardus atskleis vėliau – žada malonių siurprizų.

Programoje skambės populiariausi „Patrulių“ hitai. „Švęsime su grupe, garsiai ir galingai. Norime, kad visi atsipalaiduotų, normaliai pasileistų plaukus, šoktų, dainuotų drauge mūsų dainas ir tai būtų pats geriausias gimtadienis“, – kalba duetas, kurio publika niekada nepaleidžia nuo scenos be tokių hitų, kaip „Vyšnių sodai“, „Meilės vandenynas“, „Dėkoju, dangau“, „Gyvenimo skonį jaučiu“, „Nebus jau nieko atskirai“.

 

 
Kviečiame įsigyti bilietus ir stebėti renginius iš pamėgto Šiaulių arenos VIP lounge (3a.).
 
VIP lounge erdvės privalumai:
–    Geriausio matomumo vietos (prieš sceną);
–    Galimybė mėgautis renginiu draugų kompanijoje – įsitaisius pirmoje minkštasuolių eilėje arba antroje prie staliukų.
–    VIP įėjimas ir liftas į VIP erdvę;
–    Rūbinė tik lounge svečiams;
–    Asmeninis aptarnavimas bei maisto ir gėrimų užsakymas prie staliukų.
–    Lounge duris atveria 1,5 h iki renginio.

Jei turite klausimų, dėl VIP lounge minkštasuolių ar staliukų, prašome kreiptis tel.nr. +37068248822. Dėl bilietų įsigijimo didesnei grupei prašome kreiptis el. paštu: [email protected]

Kontaktiniai duomenys, dėl išankstinio gėrimų, užkandžių užsakymo renginių metu kreiptis El.p. [email protected]; Tel. nr. +37068549300; +37061616645.

 
SALĖS PLANAS GALI KEISTIS/PLĖSTI.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Programa pradžia: 19:00

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU