IFDi 2010 – “Apokalipsė “

IFDi 2010 – “Apokalipsė “

storikai šnibždasi, jog po IFDi (istorikų dienos) 2010 nors ir tvanas! O taip būti visai gali… vakaro tema – Apokalipsė! Apokalipsės paskutinę vakaro dalį pradeda “KARMA”, tęsia “AMARAI” ir galop pribaigia “SKYLĖ” su AISTE SMILGEVIČIŪTE…
Apie “KARMĄ” grupės lyderis Kazimieras: – Grupę subūriau 2009m. vasaros pradž…ioje. Pakviečiau kelias mokyklos laikų drauges Liną (buvusi narė), kuri grojo pianinu ir Ievą – smuikas. Taip pat pakviečiau būgninką Kostą, kuris grojo įvariose grupėse anksčiau ir jis mielai prisijungė prie šios idėjos. Bosistas buvo rastas per skelbimus, bet pats pirmas atsiliepęs i šaukimą, buvo pats tinkamiausias, taigi pristatau jums Daną 🙂 didžiausias spyris į užpakalį stengtis ir daug repetuoti buvo pakvietimas apšildyti Andrių Mamontovą trijuose miestuose, 1000 koncertų turo metu. Dalyvavome Alytuje, Druskininkuose ir Utenoje. Savaitgalis buvo laibai puikus, daug pamatėm, patyrėm ir suartėjom kaip grupe. Bet viskas tuo nepasibaigė, o tik prasidėjo. Toliau užsiminejome repeticijomis ir kuryba. Visada galvojau pavadinti grupę Karma. Teko nemazai dometis budizmu ir i tai labai atkreipiau demesį. Jeigu klaustumėt “kodėl?” na vienu sakiniu apibudinti butu sunku, bet musu būgnininkas Kostas pasakė, jog mes kaip pagrindinę vertybę iškeliame žmogaus sielą.
Grupė “AMARAI” susikūrė 2007 metais Vilniuje. Nuo 2009 m. sudėtis nusistovėjo, šiuo metu ruošiama programa bei planuojami šiokie tokie įrašai.
Grupė “SKYLĖ” – kūrybinis sambūris, susikūręs Vilniuje 1991-aisias Lietuvos istorinio lūžio metu byrant Sovietų Sąjungai. Dar ištakose suformuluoti pagrindiniai principai – alternatyvios muzikinės ir poetinės minties, paremtos filosofija, mitologija ir istorija, sklaida – nepakito iki šių dienų. Grupės kūrybiniame bagaže jau 13 albumų, tarp kurių ir muzika reginiams-spektakliams. Grupės stilistiką apibrėžti sunku – nuo susikūrimo, iš pradžių be charizmatiškosios Aistės Smilgevičiūtės, komanda kryptingai kūrė savitą poetinį – muzikinį eliksyrą. Pagrindas iš roko muzikos apaugo ir įsiurbė neofolko, bard, punk, artroko gijas ir kitus elementus. Su pagrindinės vokalistės Aistės atėjimu 1997-aisiais muzikiniame ir tekstiniame audinyje išryškėjo gaivališka baltiškoji linija.
Koncerto kaina 15lt.
info: www.artistai.lt
IŠANKSTINĖ VIETŲ REZERVACIJA 852121268.

DAUGIAU