free Individualūs susitikimai su Dvasiniu Mokytoju Šri Prakaš Dži

Individualūs susitikimai su Dvasiniu Mokytoju Šri Prakaš Dži

Individualūs susitikimai – tai galimybė pabendrauti su Sadguru, užduoti rūpimus klausimus apie dvasinį kelią ar aktualias gyvenimiškas situacijas ir gauti atsakymus, tinkančius būtent jums:
• Pasisemkite žinių apie dvasinio gyvenimo principus ir dėsnius, nulemiančius mūsų sėkmes ir nesėkmes, apie tai, kaip mūsų mintys, žodžiai ir veiksmai kuria mūsų gyvenimą ir likimą.
• Išmokite meditacijos, padedančios įgyti vidinės ramybės, stiprybės ir džiaugsmo, gaukite mantrą tiesiogiai iš Sadguru. Meditacija gerina dėmesio koncentraciją, didina atsparumą stresui, stabilizuoja pasitikėjimą savimi.
• Aptarkite, kaip pritaikyti dvasines žinias prie konkrečių savo gyvenimo aplinkybių (savirealizacija, profesinė veikla, santykiai, sveikata)

_________________________________________
Į susitikimus registruokitės iš anksto: +370 686 50646
Su Mokytoju bendraujama anglų, rusų, hindi kalbomis.
Esant poreikiui, jums padės vertėjas.
__________________________________________

Jau daug metų Dvasinis Mokytojas Šri Prakaš Dži vis atvyksta į Lietuvą: čia praveda dvasines paskaitas (satsangus), individualius susitikimus, Vilniuje veikia Jo įkurtas Dvasinės kultūros centras „Shri Prakash Dham“ (sanskr. „Šviesos buveinė“).
Šri Prakaš Dži gimė ir užaugo kilmingoje Indijos brahmanų purohitų šeimoje. Nuo vaikystės jis pasižymėjo prigimtine dvasine jėga, ne iš knygų sukauptomis žiniomis, įžvalgumu, būdingu išmintingiems senoliams. Šri Prakaš Dži skleidžia Vedų kultūrą ir moko universalių dvasingumo principų, galinčių padėti bet kuriam norinčiam kurti laimingą ir visavertį gyvenimą.

DAUGIAU