JAMESON live: Violeta Bučiūtė

JAMESON live: Violeta Bučiūtė

Šeštadienis – puiki diena susitikti su draugais bei smagiai praleisti vakarą, ir visą tai Jūs galite padaryti bare 7 Fridays!

Šeštadienio vakarai – skirti Jameson viskiui! Visą šeštadienį mėgaukitės Jameson Irish Whyskey tik už 7 Lt.

Kiekvieną šeštadienį 7 Fridays bare – gyvos muzikos vakarai Jameson Live, kurių metu išvysite ir išgirsite galbūt jau girdėtus ir mėgiamus atlikėjus, kurie garantuos jums geros muzikos dozę, o Jums nežinomi atlikėjai nustebins ir padovanos puikius akustinius pasirodymus.

Šį šeštadienį bare Violeta Bučiūtė!

„Muzika yra neatsiejama nuo kalbos. Kalba neatsiejama nuo gamtos. O man asmeniškai gimtoji kalba neatsiejama nuo šios pajautimo. Kartais dainuodama stebiuosi, kaip tam tikros muzikinės frazės ima savaime lietis su gamtos garsais. Būna gražu. Tikriausiai dėl to ir dainuoju lietuviškai – kad gražu.
Jei kasdien reikėtų atsakinėti į klausimą, ką man reiškia dainuoti savąja kalba, tikriausiai mano atsakymai kiekvieną kartą būtų skirtingi. Šiuo metu tai reiškia būti ištikimai savo prigimčiai. Į ją telpa absoliučiai viskas, ką atsinešiau savo lagaminėlyje, atkeliaudama iš kito pasaulio.“ – Violeta Bučiūtė

Taigi, kiekvieną šeštadienį pasikrauname geros nuotaikos ir susitinkame bare 7 Fridays!

Plačiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/441192832667532/

DAUGIAU