Jaunų grupių konkursas „Garažas 2011“

Jaunų grupių konkursas „Garažas 2011“

 

Kaina: 7lt

II-iasis pusfinalis

“Vilkšu Pa Muguru”

Grupė susibūrė konkursui “Vilnius Jazz Young Power 2010” . Smagiai sudalyvavę konkurse ir palydėti gerais įvertinimais, bei pripažinta originaliausia savo kūrybos kompozicija S. Pankūnaitės “Forest Style” nusprendė tęsti grojimą kartu ir toliau. Dauguma grupėje grojančių muzikantų yra iš kūrybingo, nenustygstančio, energija spinduliuojančio ir, beje,  šiais metais baigiančiųjų Lietuvos ir Muzikos Teatro Akademijos Džiazo katedrą kurso B4 ir šiaip mus visus vienija LMTA sienos, nes visi ten studijuojame. Kiekvienas atskirai esame puikios ryšios asmenybės, jaunieji muzikantai besiveržiantys ir ieškantys savo vietos po muzikine saule, tie mes-tai Silvija Pankūnaitė, Živilė Kazlauskaitė, Agnietė Ivanauskaitė, Rūta Dirsytė, Giedrius Nakas, Simonas Šipavičius, Donatas Bielunskis. Taip pat esame pasirodę festivaliuose, bei konkursuose: “Daugirdas Gyvai 2010” – laimėta 2 vieta, “Vilnius Jazz 2010” , “Mama Jazz 2010” , “B4 ” projekte klube Tamsta ir pan. Puoselėjame savo kūrybą

 

 “The Artrace”

Justas Kulikauskas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas.

Aurimas Galvelis – Vilniaus kolegijos menu fakulteto studentas.

Kartu kuriame ir grojame kelis metus. Ispildyti muzikines idejas padeda loopstation’ai.

 

“Alive Way”

Prieš porą metų susikūrusi jauna roko grupė, kurią sudaro, kaip patys nariai juokauja – rock’n’roll’o dievų pasiųsti į žemę vaikinai. Grupė neturi ypatingų sėkmės receptų – būdami ant scenos jie tiesiog daro tai, kas jiems patinka. Ir, kol kas, klausytojai tai pastebi ir vertina.

 

 

“Fun Clock”

Pirmasis grupės koncertas įvyko 2009.07.26. Jis buvo skirtas Kasparo (klavišininko) sesės Karolinos dvidešimt trečiojo gimtadienio progai. Ji, kartu su grupe „Fun Clock” ir keliais kviestiniais draugais, linksmino „Prospekto Pub‘o” trečią aukštą. Pasak žmonių ratelio, šokančio salės gale, grupė grojo kokybišką ir linksmą muziką.
Grupė šiuo metu atlieka funko, funk džiazo, džiazo,disko (funk,funkjazz,jazz,disco) stiliaus muziką.
Tikimės, jog grupė ir toliau stebins savo gerbėjus įvairiomis improvizacijomis, įvairiais kūriniais ir ne tik…

 

 

“Akustika”

Iš mažu muzikavimu, nuo senų senovės,  augame iki didesniu. Grojam savam malonumui, bet gera, kai musu atliekamos muzikos kažkas klausosi, o jei dar ir patinka tuomet visai čiki:) muzika ne tam, kad išlaužtum kažkokį įstabų lygį dabartinėj lietuvos “pop” padangėje, ji tam, kad bent minutei butu sava ir jauku.

 

“Andrius ir grupė Pėdsakai”

Mūsų grupės sudėtis Andrius Grybauskas – pagrindinis vokalistas ir gitaristas. Brolis  Marius Grybauskas – pritariantysis vokalas ir bosistas.

Būgnininkas – Vaidas Kasparovičius. Pritariantys vokalai – Deimantė Meilutė ir Miglė Tauraitė. Šiuo metu įrašinėjame savo albumą ir esame pora savo dainų jau išleidę.

Grojame Blues/Rock/Pop stiliuje. Esame Kauniečiai.

 

 

Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: club@tamsta.com
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

DAUGIAU