Jungtinis Dpoezija.lt atlikėjų koncertas

Jungtinis Dpoezija.lt atlikėjų koncertas

Muzikinis klubas „Brodvėjus” ir kūrybinė svetainė dpoezija.lt kviečia į šiltą dainuojamosios poezijos vakarą su bardais iš visos Lietuvos.

„Brodvėjuje” koncertuos du pavasarį vykusio dpoezija.lt autorinės dainos konkurso laureatai – Virginija Gaudinskaitė ir Tomas Pupinis, unikalaus balso savininkė Augustė Bartkevičiūtė. O visus džiugins nepakartojama asmenybė, vienas ryškiausių Lietuvos bardų – A. Kaniava.

Be to, į koncertą atvyks ir Klaipėdietė, uostamiesčio publikai puikiai žinoma, bet sostinėje retai pasirodanti Kristina Muravjova, o vilniečiams ir miesto svečiams pasirodys ir charizmatiškas jaunas kauniečių kolektyvas „Akustinis fotelis” (Žilvinas Vingelis, Jūratė Zabitytė, Meda Mačytė ir Eivinas Mineikis). Vakarą ves bardas bei komikas Šarūnas Černiauskas. Beje, atlikėjų sąrašas dar nėra baigtinis. Jau netrukus paskelbsime keletą naujų pavardžių, kurios dainuojamosios poezijos mėgėjams yra labai artimos. Tai bus dviguba šventė dainuojamosios poezijos mėgėjams. Mat tą pačią dieną Vilniaus Gedimino prospekte vyks renginys „Vilniaus Brodas gyvas”, kurio metu pagrindinę sostinės gatvę apguls dešimtys bardų. Visos iš koncerto surinktos lėšos bus skirtos pirmosios ir vienintelės dainuojamajai poezijai skirtos kūrybinės svetainės Lietuvoje dpoezija.lt išlaikymui ir tobulinimui.

 

DAUGIAU