JVK savaitgalio mokymai “Derybos, sūriai ir vynas”

JVK savaitgalio mokymai “Derybos, sūriai ir vynas”

Asociacija „Jaunimo verslo klubas” organizuoja išvykstamuosius mokymus, skirtus versliems žmonėms, kurie nori pagerinti savo derybinius įgūdžius, susipažinti su vyno ir sūrio skoniais, jų pateikimu ir naudojimu verslo susitikimų aplinkoje.

Pasirinkom sodybą, kurioje be ugdomosios dalies kiekvienas iš dalyvių galės pasimėgauti ir pramogomis pirtyje, gamtoje bei turės progą plėsti savo verslo pažintis.

Lektorius

Darius Rupšlaukis („Gimiau būti mokytoju”)

Derybų ir pardavimų konsultantas. Dėstytojas praktikas, dirbantis klientų aptarnavimo srityje nuo 1995 m. Kūręs ir įgyvendinęs pardavimų ir klientų aptarnavimo sistemas Sankt Peterburge, Maskvoje, bei Lietuvoje. Stažavęsis klientų aptarnavimo klausimais Karlskrona, Erebru (Švedija) 1995; 1996 m., Maskva (Rusija) 1999 m., Briuselis (Belgija) 2006 m., Stambulas (Turkija) 2006 m.. Dalyvavęs kuriant pardavimų ir klientų aptarnavimo kokybės vadybos sistemas pagal ISO9001.

Vadovavimo ir viešbučių konsultaciniai projektai: EUROPA CITY Vilnius, Europa City Riga, Aqua Medūna Druskininkai, Regina Druskininkai, Ehotel Tennis Vilnius, Memel Hotel Klaipėda.

Šiuo metu veda mokymus ir konsultacijas DerybosLT, dėsto VU Tarptautinio Verslo mokykloje.

Mokymai

Derybos

Mokymų tema „Verslo derybos” – tai verslininkams, vadovams, pardavėjams ir kitiems versliems žmonėms orientuotas seminaras, kuriame dalyviai supažindinami pagrindiniais derybų etapais, derybinėmis gudrybėmis ir derybų psichologija. Per praktinių užduočių atlikimą, kiekvienas seminaro dalyvis tobulins savo derybinius įgūdžius įvairiose situacijose. Mokymų kryptis bus pritaikyta pagal kiekvieno dalyvio veiklos specifiką, siekiant maksimaliai suteikti naudos kiekvieno praktinėje veikloje po mokymų.

Itališkų sūrių ir gėrimų degustacija

Degustaciją sudaro: paskaita apie itališkus gėrimus, jų pateikimą, derinimą prie maisto bei elgesį oficialių renginių metu. Bus ragaujama trys skirtingi itališki gėrimai (putojantis, baltas, raudonas) ir keturių skirtingų rūšių itališki sūriai.

Vieta

Mokymų savaitgalis organizuojamas kaimo turizmo sodyboje „Roko sodyba”, kuri randasi Stasiūsnų kaime, Kaišiadorių rajone.

Sodyboje turėsime ne tik puikias sąlygas seminarui, bet ir pirtelę. Taip pat dalyviai pagal pageidavimą galės pasinaudoti sodyboje siūlomomis pramogomis (keturračiai, elnių maitinimas).

Data

Išvykstamieji mokymai organizuojami 2013 metų Balandžio 13-14 dienomis

Kaina

JVK (Jaunimo verslo klubo) nariui:

1. Užsiregistravus iki 2013 balandžio 10 d. (imtinai) 222 litai

2. Užsiregistravus iki 2013 balandžio 12 d. (imtinai) 333 litai

Studentui/JVK Alumni/Verslauk dalyviui:

1. Užsiregistravus iki 2013 balandžio 10 d. (imtinai) 252 litai

2. Užsiregistravus iki 2013 balandžio 12 d. (imtinai) 333 litai

Kitiems verslautojams:

1. Užsiregistravus iki 2013 balandžio 10 d. (imtinai) 288 litai

2. Užsiregistravus iki 2013 balandžio 12 d. (imtinai) 333 litai

Į kainą įeina seminaras, degustacija, maitinimas (3 kartai), kavos pertraukėlės, pirtis ir nakvynė.

Registracija

Jeigu jau supratai, kad tu čia dalyvausi, tuomet užpildyk registracijos anketą

Informacija

Evaldas Damanauskas – [email protected] , +370 637 44187

DAUGIAU