K.Stringfellow&L.Štalytė

K.Stringfellow&L.Štalytė

Kviečiame praleisti jaukų penktadienio vakarą Auloje. Tai vienetinė proga išgirsti nuoširdžiai atliekamą muziką Jums – kurią dovanos svečias iš Prancūzijos Ken Stringfellow ir ryški, emocinga muzikantė- Lina Štalytė.

Ken Stringfellow – amerikiečių dainininkas, muzikos bei tekstų kūrėjas, jau daugiau nei du dešimtmečius vadinamas alternatyviosios muzikos ikona, vienos iš labiausiai kritikų išliaupsintos power pop grupių „The Pos…ies”, įkūrėjas. Ne mažiau sėkmingai klostosi ir solinė Keno karjera – nuo 1997-ųjų jis jau išleido keturis solinius albumus, kuriuose pinami alternatyvaus roko, punk roko, power pop motyvai. Ken grojo tokiose grupėse kaip R.E.M., bendradarbiavo su Snow Patrol, Big Star , Neil Young, Brainstorm bei daugybe kitų žvaigždžių. Vienas iš naujausių Ken Stringfellow sumanymų – nauja grupė, įkurta kartu su trimis norvegų muzikantais – The Disciplines. Šiuo metu jie pristatinėja savo albumą „SMOKiNG KiLLS”, kurio stilistiką geriausiai apibūdina paties Keno žodžiai: „tai ABBA, skambanti AC/DC fone, lydima Iggy Pop, apsirengusio kaip Brian Ferry”. http://www.myspace.com/kenstringfellow

Lina Štalytė, jau radusi tvirtą vietą tarp folk, dainuojamosios poezijos atstovų, įkvėpta bohemiško gyvenimo Prancūzijoje ir dvasinės vienatvės kuria ir dainuoja toliau. Savo dainomis, kuriose susipina aistra, nuoširdumas ir melancholija, ši atlikėja jau pasiekė ir džiugino ne vieną šimtą klausytojų. Neseniai grįžusi iš Prancūzijos, kur kasdienybę saldino buitiniais muzikavimais ir jam‘ais, bei prasitaria, jog greitai uždainuos ir prancūziškai. Lina Štalytė vadovaujasi garsiuoju Serge Reggiani posakiu – „Niekada nesu vieniša su savo vienatve”, kuris išties atsispindi ir jos gyvenime, ir – kūryboje. Siūlome pasiklausyti ir pajausti.

Bilieto kaina 7 Lt

Gyvos muzikos klubas „AULA Blues club”
Pilies g. 11, Vilnius
Tel. (8 5) 2687173
Email. info@bluesclub.lt
www.bluesclub.lt

DAUGIAU