KARLSONAS

KARLSONAS

Pagal Astridos Lingren knygos „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ inscenizaciją
 
Išvaizdus, protingas ir apvalainas vyrukas pačiame jėgų žydėjime – geriausias išdaigininkas, o ir apskritai viskas pasaulyje – kviečia kartu patirti kažką linksmo, smagaus ir juokingo! Prisijungusiems nuotykiai, galima sakyti, garantuoti, nes kitaip juk nebus čia ko veikti… Ir nurimkit, tiktai nurimkit, pamirškit visus menkniekius, baikit viską apsunkinti ir pasileiskim stogais pirmyn!
 
Pagal viso pasaulio vaikų mylimos švedų rašytojos Astridos Lingren knygą „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“ pastatytas spektaklis – jau trečiasis Ainio Storpirščio režisūrinis darbas „Lėlės“ teatre. Čia, kaip ir ankstesniuose režisieriaus kūriniuose – „O Viešpatie, Vilnius! ir „O Viešpatie, Lietuva!“ – žiūrovų laukia greitas spektaklio tempas, absurdo estetika, daug humoro ir saviironijos. Karlsono, Mažylio, Freken Bok, plėšikų ir visų kitų veikėjų gyvenimai, nuspalvinti muzika, dainomis ir šokiais, scenoje virte verda – tiek ant žemės, tiek ir ant stogo.
 
Pasak Ainio Storpirščio: „Tai, ką Mažylis veikia su Karlsonu, yra visiškai kreizi – tas mane labiausiai ir traukia. Kaip ir toks suplanavimo, įsivaizdavimo ir realybės neatitikimas… Vieną dieną gyvenimas ima ir įskrenda pro langą, nepriklausomai nuo to, kuriame aukšte gyveni! Norisi pasakyti, jog ir gerai, kad būna baisu, ir gerai, kad būna liūdna – visa tai yra svarbi tapimo suaugusiu dalis.“
 
 
 
Režisierius – Ainis STORPIRŠTIS
Dailininkė – Neringa KERŠULYTĖ
Šviesų dailininkas – Pijus VASILIAUSKAS
Kompozitorius – Arturas JELINAS
Choreografas – Kipras CHLEBINSKAS
Vaidina:
Indrė VĖLYVYTĖ
Dainius TARUTIS
Eliza BONDARENKO 
Šarūnas GEDVILAS
Sigita MIKALAUSKAITĖ
Almira GRYBAUSKAITĖ
Lijana MUŠTAŠVILI
Deivis SARAPINAS
Asta STANKŪNAITĖ
Justina JUKONYTĖ

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Spektaklio dieną būtinai pasitikrinkite informaciją www.teatraslele.lt dėl galimų spektaklių atšaukimų ar perkėlimų.

Durys atidaromos: 1 val. iki spektaklio pradžios
Renginio trukmė: 90 min. (be pertraukų)

Amžiaus cenzas: nuo 6 metų
Vaikai nemokamai neįleidžiami: žiūrov
ui bilietas reikalingas nepriklausomai nuo amžiaus.
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU