Karma

Karma

Durys: 19:00
Pradžia: 20:30
Stilius: acoustic rock
Bilieto kaina: 15lt/ su LSP 10lt
————–

Išleidusi pirmąją Lietuvoje šviečiančią kompaktinę plokštelę „Užsimerksiu” bei M.A.M.A. ir T.Ė.T.Ė. apdovanojimuose nominuota grupė „Karma” kviečia gerbėjus susitikti pavasario gastrolių metu.
Į kelią muzikantai leisis balandį. Kol kas grupė paskelbė apie šešis koncertus, iš kurių vienas – pasirodymas radijo stoties „Lietus” laidoje „Gyvas Lietus”, kurios tiesioginę vaizdo transliaciją bus galima stebėti internetu. Gastrolės nusidrieks per Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius bei naują miestą „Karma” koncertų geografijoje – Panevėžį.
Scenoje skambės dainos iš debiutinio „Karma” albumo „Užsimerksiu”, tačiau muzikantai žada ir staigmenų. „Norime darkart aplankyti miestus, kuriuose grojome rudenį, albumo pristatymo gastrolių metu. Tačiau pavasario koncertai bus tarsi kažkokia „Karmos” laikotarpių sandūra, lūžio taškas, kadangi grosime ir naujų dainų, kurias ruošiame antrajai kompaktinei plokštelei. Norisi tarsi pabaigti kažką pradėta ir imtis naujų darbų. Jaučiame, kad po truputį vėl grįžta pavasaris, o šį metų laiką kaip niekada norisi apsikuopti ir judėti toliau. Koncertai bus pilni pozityvių emocijų, jau žinomų kūrinių ir tuo pačiu leis klausytojams užsiminti apie tai, kur link krypsta naujoji grupės kūryba” – spaudai sakė „Karma” lyderis Kazimieras Likša.
Daugiau informacijos apie „Karmos” pavasario turą galite rasti grupės interneto svetainėje: www.karmaband.lt

——————

Staliukų rezervacija:
Telefonais: (8-5)2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu [email protected]
Rezervacija – nemokama, laikoma iki 20:00

DAUGIAU