free Klysti negalima

Klysti negalima

KLYSTI NEGALIMA

 

Susipažinkite – karinės specialybės. Išminuotojo kasdienybė!

 

Ar kada susimąstei, kad darbas gali būti jaudinantis, nenuspėjamas ir pavojingas, o vienas neapskaičiuotas žingsnis gali kainuoti gyvybę? Darbas, kuriame galima klysti du kartus gyvenime: vieną kartą jį pasirenkant, antrą kartą – dirbant? Kariai išminuotojai su tokiais iššūkiais susiduria kiekvieną dieną. Ką darytum, jei pamatytum miną, bombą ar granatą? Į šiuos klausimus tau atsakys būtent jie!

 

Sprogmenų neutralizavimo kuopos kariai svariai prisideda prie kiekvienų Lietuvoje vykstančių pratybų – atlieka mūšio imitavimą ir teikia paramą kariuomenės daliniams per kovinio šaudymo pratybas. Jie dalyvauja tarptautinėse operacijose, kurių metu vykdo standartinių ir improvizuotų sprogmenų neutralizavimo užduotis, budi NATO greitojo reagavimo pajėgose.

 

Susidomėjai? Ateik ir iš pirmų lūpų išgirsk ką reiškia dirbti vieną pavojingiausių, bet kartu ir prasmingiausių darbų pasaulyje.Lauksime tavęs Vytauto Didžiojo karo muziejuje balandžio 18 d., 15.30 val. Renginio dalyviai: istorikas Arvydas Pociūnas ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos kariai. Renginys nemokamas!

DAUGIAU