Koncertas ”Šventų Kalėdų žvaigždės”

Koncertas ”Šventų Kalėdų žvaigždės”

Garsiausi Lietuvos atlikėjai susivienijo tam, jog šventiniu laikotarpiu Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams padovanotų šiltų emocijų ir geros nuotaikos kupiną muzikinį vakarą. Koncerte “Šventų Kalėdų žvaigždės” turėsite galimybę išgirsti tokius atlikėjus kaip Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė ir Eglė Jakštytė, o prie jų taip pat prisijungs ir energijos nepagailės grupių “el Fuego” ir “2 Donatai” nariai.

Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė turi sukaupę ilgametę sceninę patirtį, tad puikiai žino, kaip vakarą paversti įsimintinu – kai atlikėjai scenoje atiduoda visą širdį, sunku išlikti abejingiems.
Savo charizma, stipriu balsu ir įspūdingais pasirodymais klausytojus visuomet džiugina ir Eglė Jakštytė, kuri šiame koncerte taip pat padovanos savo gerbėjams gausybę teigiamų emocijų.

Gerbėjų širdis sušildyti pasiruošę ir talentingieji grupės “El Fuego” vyrai, kurie savo aksominiais balsais užburs kiekvieną, laukiantį Kalėdinio stebuklo. Energingieji “2 Donatai” taip pat žada įspūdingą pasirodymą, kuriame netruks geros nuotaikos ir klausytojų širdis jau užkariavusios muzikos.

Koncerte – Kalėdų ir Naujųjų metų dainos, garsiausi dainininkų muzikiniai kūriniai, kurie suvirpins sielą ir sukurs šventišką atmosferą. Stiprūs balsai, širdį glostanti muzika ir pozityvi energija – visa tai Jūsų laukia koncerte “Šventų Kalėdų žvaigždės”.

Pasitikime šventes kartu!

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=iPiRvKA4otY
https://www.youtube.com/watch?v=Mba2DwugsG4
https://www.youtube.com/watch?v=PtGBR3b9lN0
https://www.youtube.com/watch?v=V0lInn6K6PE

DAUGIAU