Kultūringas piknikas Reformatų skvere

Kultūringas piknikas Reformatų skvere

Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai gegužės 14-osios vakarą Reformatų skverą pavers dūzgiančiu, geros nuotaikos, sportinio entuziazmo sklidinu aviliu. Vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami iš naujo pažinti nepelnytai primiršto, tačiau vis dar žavingo ir kerinčio skvero kampelius.
„Šalia Pylimo gatvės įsikūręs Reformatų skveras patraukia dažno praeivio akį, tačiau ne kiekvienas drįsta pagalvoti, kad šis, iš pirmo žvilgsnio niūrus parkas, iš tikrųjų – it lobių skrynia, kur kiekvienas gali atrasti savo mėgstamai veiklai tinkantį kampelį, todėl ryžomės įrodyti, kad visų miestiečių pastangų dėka toks skveras gali tapti pulsuojančio miestietiško gyvenimo dalimi, – sako Vilniaus Gedimino technikos universiteto magistrantės.
Miestiečiai ir Vilnių lankantys svečiai gegužės 14 dieną nuo 17.30 val. užsukę į Reformatų skverą bus įtraukti į įvairiausias veiklas:
• tie, kurie mėgsta aktyviai leisti laiką, jėgas galės išmėginti stalo teniso turnyruose kartu su „Sveiko miesto“ komanda, taip pat „įsivelti“ į pagalvių mūšį ir paskandinti miestą gerų emocijų jūroje;
• ieškantiems naujų potyrių ir mėgstantiems ekstremalumą – siūlome vaikščiojimą įtempta virve (angl. slack-line);
• skvere netrūks ir muzikos garsų – turėsite galimybę pasimėgauti pašėlusiais Lotynų ritmais su Šokių akademijos šokėjais;
• Jūsų taip pat lauks kūrybinės dirbtuvės ir dar daug kitų malonių patirčių.

P.S. Nepamirškite, kad valgyti gryname ore – vienas didžiausių žemiškųjų malonumų, todėl siūlome po aktyvių žaidimų pasilepinti skaniais užkandžiais ir gėrintis gamtos didybe pailsėti nuo kasdienybės.
Renginys vyks 2015 m. gegužės 14 d. 17.30 val.
Vieta: Reformatų skveras (greta Pylimo gatvės).
Renginys nemokamas.

DAUGIAU