LRT grupė ir Federico Manzanares

LRT grupė ir Federico Manzanares

Karšti Lotynų Amerikos ritmai, sveikinantys ką tik atėjusius Naujuosius metus – tai geriausia, apie ką galima svajoti. Svajones realybe pavers Argentinos muzikos kultūrai atstovaujantis publikos numylėtinis Federico Manzanares su legendine LRT grupe.

Federico yra vienas pirmųjų, į Lietuvą atvežęs salsą. Labai šiltai su publika bendraujantis ir šmaikštaujantis dainininkas sukuria tokią nuotaiką, kad bet kuris vakare dalyvaujantis pasijaučia esąs Lotynų Amerikoje, kur linksmybės, šokiai, muzika įtraukia į didelę, niekad nesibaigiančią šventę.

Lotynų Amerikos stiliumi gros vieni geriausių, profesionaliausių Lietuvos džiazo muzikantų. LRT grupė – tai Galvė Jazz fiestos vizitinė kortelė, beveik keikvieną vasarą pradedanti ir užbaigianti šį vasaros džiazo koncertų ciklą. Pirmąkart Galvės Jazz fiestą pratęsus ir žiemą, jau susklosčiusi tradicija nesulaužyta – žiemos koncertų ciklą taip pat vainikuose publikos mylimos LRT grupės muzikantai.

LRT grupės vadovas Dainius Pulauskas – vienas iškiliausių Lietuvos džiazo kūrėjų, meistriškas pianistas, klavišininkas, išskirtinis lyderis bei savitas kompozitorius. D. Pulauskas taip pat rengia solines programas kaip pianistas ir su grupe yra koncertavęs daugelyje prestižinių Europos, Azijos, Afrikos ir Amerikos džiazo festivalių.

Valerijus Ramoška – vienas veikliausių Lietuvos džiazmenų, virtuoziškas trimitininkas, puikiai išmanantis moderniojo džiazo stilius ir valdantis platų raiškos priemonių arsenalą. Iškilus solistas ir lankstus, lengvai prisitaikantis prie įvairių lyderių ir stilių. Per savo muzikinę karjerą koncertavo daugelyje pasaulio šalių.

Linas Būda yra vadinamas legendiniu Lietuvos roko ir metalo scenos atstovu, tačiau bene labiausiai yra išgarsėjęs kaip džiazo scenos perkusijos meistras. Kūrybingas, įvairiaplanis muzikantas yra neatsiejamas nuo LRT grupės kūrybos ir įvaizdžio.

Domas Aleksa – tai vienas geriausių Lietuvos bosininkų. Būdamas vos 22 metų, jis spėjo dalyvauti bei tapti ne vieno mūsų šalies ir užsienio džiazo konkursų laureatu. D. Aleksa vienoje scenoje yra grojęs tiek su Lietuvos džiazo muzikos grandais, tiek ir su pasaulinėmis legendomis.

Daugiau informacijos: www.trakaijazz.lt

DAUGIAU